Hayatınızda Yaptığınız En Büyük Çılgınlık Neydi?

'Konu Dışı' forumunda RidersOfAnatolia tarafından 26 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

1. RidersOfAnatolia

RidersOfAnatolia Aktif Üye
    Aktif Üye

317
    252
    0
    Evet arkadaşlar konu ismimizden belli olduğu üzere cilginliklarimizi tartışıyoruz.
    Ben bir keresinde koyu siyasi görüşlü bi hocayla tartışmıştım baya o da inatçı ben de :emoji_grinning: bütün dersjaneyi karşıma almıştım babamı falan aramışlardı sonunda hoca uyarı almıştı :emoji_grinning:

2. Lptrex

Lptrex Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

32
    902
    0
    Yesil isikda karsiya gecmisdim o sayilio mu?

3. RidersOfAnatolia

Aktif Üye

317
    252
    0
    Koskoca hayatinda yesil ışıkta karsiya gecmek senin icin çılgınlıksa kabul :emoji_slight_smile:

4. digital5146

digital5146 Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

1- Ben torpil aldIim 2 sisi kolonya bir sise mazot ile sardim yolun ortasina koydum torpili yaktim kactim yolun ortasinda bi patladi guuuuuuum diye ama kotu sansim iste patlayacagi zamam toros araba geciyordu Adam korkudan tarlaya surdu

2- köpeklerle bogustum

5. RidersOfAnatolia

Aktif Üye

317
    252
    0
    Kahkaha attim yeminle dusuyordum sandalyeden :emoji_grinning: Allah da seni guldursun :emoji_grinning:

6. Lptrex

Lptrex Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

32
    902
    0
    Haykirdim :emoji_grinning:

7. NightyFrozen

NightyFrozen Yönetici
    Site Yetkilisi Yönetici

827
    496
    63
    Cihaz:
    Samsung Galaxy S3 In
    ROM:
    The FrozenROMS Project (hala yapamadık, ama bir gün)
    Ah ula 7 8 yaşlarındayken bizim mahallede biskletlerle "dağ yarışı" yapardık.Aslında dağ değilde normal yol dağ diye düşünürdük çocukluk işte.Bende katılmıştım bütün çocuklar vardı.Bisikletimde yeniydi.Yarışa başladık gidiyoruz herkes ip gibi dizilmiş gidiyor.Yanlarında geçecek yol da var.Bende akıllılık yapıp yandan geçeyim dedim.Gittim.Gitmez olaydım.Yola girdiğim an kaydı bisiklet.Düşerken gözlerimi kapadım bi baktım dikenliğe uçtum.Çocuklarda beni farketmeden gitmişler.Ordan kendi imkanlarımla zor da olsa çıkmıştım.Eve gidiyorum her yerim ot diken alayı yapışmış.Eve geldiğimde annem şaşırdı kaldı.Bende şoktayım doğru düzgün anlatamıyorum.Neyse üzerimi temizledik.Akşam oldu mahalledeki çocukların annelerinden biri geldi kapıya.Bu çocuklar akşam saatinde ne yapar ne eder diye konuşuyor anneme.Bende olayı anlattım.Yarış yaptığımız yere gittim.Bi baktım çocuklar beni arıyormuş.Çocuklardan biri beni gördü bağırarak "aaaa ışnılanmıııış" diye bağırıyor.Olayı bir daha onlara da anlattım.Herkes evine döndü.Buda böyle bir anımdır :emoji_grinning:

8. Darkqnez

Darkqnez Guest

ben yazmiyim olmaz milette karşı :emoji_grinning:

9. Lptrex

Lptrex Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

32
    902
    0
    Eheuheuehe :emoji_grinning: kahlaha attim :emoji_grinning:

10. RidersOfAnatolia

Aktif Üye

317
    252
    0
    Sonuna kadar okudum :emoji_grinning: cocukluga bak ya
    [hr]
    Knk herkes anlatiyo sen de anlativer bee :emoji_grinning:

11. Dr.Razor™

Dr.Razor™ Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

995
    1.344
    93
    Cihaz:
    Nokia 6020
    bence senin en çılgın anın kovulduğun foruma geri gelmek. tekrar kovulmak tekrar üyelik almak :emoji_slight_smile: senin bu çılgın anıların üye sayımızı coşturuyor Allah razı olsun :goodbye:

12. maraza

maraza Aktif Üye
    Aktif Üye Kayıtlı Üye

En büyük çılgınlığım discovery almak oldu.

13. Darkqnez

Darkqnez Guest

Olmass gulersiniz.

14. NightyFrozen

NightyFrozen Yönetici
    Site Yetkilisi Yönetici

827
    496
    63
    Cihaz:
    Samsung Galaxy S3 In
    ROM:
    The FrozenROMS Project (hala yapamadık, ama bir gün)
    Benimkine gülündüyse seninkine de gülünecek bu kadar  :laugh: Şaka bi yana cidden merak ettim  :rool:

15. Lptrex

Lptrex Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

32
    902
    0
    naz yapma bea anlat işde :emoji_slight_smile:

16. RidersOfAnatolia

Aktif Üye

317
    252
    0
    Hadi be abicim egleniyoz surda :emoji_grinning:
    [hr]
    Ahahahaha :emoji_grinning: çılgın banlı turkdevsi çoşturuyor :emoji_grinning:

17. Darkqnez

Darkqnez Guest

lan utanıyom :emoji_grinning:

18. murat61

murat61 Aktif Üye
    Aktif Üye

Hareket halindeki sebze arabasından 2 ser tane kavun calmstk arkadaşlarla ora duyuldu tabi mahllecek çocuklarla yiyince lise birde arkadaşı dovuyolar 10-15 kisinin arasına anladm bi ikisine sora iki uç dakika sopa yedim tabi o ara bizim arkadaşlar yetişti ha bide bi keresinde kuzenime silah çekildi silahın önüne geçtim bizde bu silah cktmı ateşlenir dedim yemedi ateslenmedi :emoji_slight_smile:

19. RidersOfAnatolia

Aktif Üye

317
    252
    0
    sen yürek yemişsin kardeş ya :emoji_grinning:  :laugh:

Bu Sayfayı Paylaş