Herkes Root atti

CelalBey

Kayıtlı Üye
#1
Beyler suan herkez root atiyor heryere yayildi root ben cok onceden rootladimda beyler bu tabletleri toplamasinlar elimizden alabilirlermi nerdeyse herkez root atti
 
I

Incredible™

#2
RE: Herkez Root atti

Dağıttıkları tableti niye toplasınlar onlar artık sizin malınız değil mi? olmadı orjinal yazılım var forumda zaten
 

murdem

Kayıtlı Üye
#5
RE: Herkez Root atti

Arkadaşlar tabletler sizin. fakat bir kaç yıl sonra yeni dağıtımda eskileri istenecek. eskiler alınıp yenisi verilecek. devlet 2.eli ne yapcak derseniz. burdaki amaç verilen eski cihazlar satıldımı satılmadımı. bazı yerlerde devletin verdiği bu tabletleri satanlar var. amaç bunu önlemek.
[hr]
öğretmenlere verilen tabletlerde google play çalışıyor. fakat dışarıdan apk yüklenmiyor. otg desteğide yok. öğrencilerden tek farkı google play ile sorunsuz uygulama yüklenebiliyor olması. clean master, formattan sonraki ilk açılışta yükleniyor fakat sonra kendiliğinden güncelleme alıyor ve clean master yüklenmiyor. niye kısıtlama yapılıyor hiç anlam veremiyorum.
 

Bulut33

Kayıtlı Üye
#6
Herkes root attğna göre herkesten geri toplayamazlar. O halde atmayanlara da tavsiyem atsınlar. Birlikten güç doğar. Ya hep beraber, ya hiç brimiz. Korkmayın sonuçta bir tablet. Özgürce kullanın.
 
Üst