Internet sıkıntısı

misraa

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Discovery 4g aldim. Internet sikintisi var ya. Şebeke H olmadi bi turlu hep E gosteriyor. Aldigim gibi 6.0a guncelldim internet çok yavaş. Konu yanlis yerde ise ozur diliyorum
[hr]
Çokacil lutfen

TigerKHaN

Administrator
Operatörunuzu arayip kontrol ettiriniz. Gerekirse internet ayarlarini tekrar yollasinlar telefonuna.

Bir diger seçenekde bulunduğunuz konumda belki 3G de sıkıntı vardir veya geçici sorun vardir.

R

Rygebin

misraa' Alıntı:
Arkadaşlar Discovery 4g aldim. Internet sikintisi var ya. Şebeke H olmadi bi turlu hep E gosteriyor. Aldigim gibi 6.0a guncelldim internet çok yavaş. Konu yanlis yerde ise ozur diliyorum
[hr]
Çokacil lutfen
Surum kaynakli bir sikinti da olabilir stock romlari deneyin ..

misraa

Kayıtlı Üye
Bu telefona rom atar miyim hiç Saf android varken :) yahu yapamadim discoveryde 3 vardi bunda yok anlamadim avea aradim ayarlariniz yapili dediler ltfen yardim

Örneğin hattınız Turkcell ise, Avea'ya alın. Daha sonra hat kesilecek. Tekrar Turkcell'e alın 3G'ye geçecek. Daha sonra çok kurcalamayın. Bu durum tekrarlarsa sizde tekrarlayın.

cumhuriyet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
misraa' Alıntı:
Bu telefona rom atar miyim hiç Saf android varken :) yahu yapamadim discoveryde 3 vardi bunda yok anlamadim avea aradim ayarlariniz yapili dediler ltfen yardim
aynen kardeşim tam bi SAF android bişeye yaradığı yok. :laugh:.favorim wileyfoxv2