[İSTEK] Dİnamic Status Bar

'Android Anlatımlar' forumunda Marjinalkeko tarafından 9 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

1. Marjinalkeko

Marjinalkeko Aktif Üye
    Aktif Üye

Dinamic Status Bar'ı nasıl yapabiliriz? Türkçe anlatım yapabilir misiniz rica etsem? 
    http://forum.xda-developers.com/redmi-1s/themes-apps/guide-dinamic-statusbar-t3112991

2. RomMaster

RomMaster Guest

Vedatı çağır :emoji_grinning:

3. Marjinalkeko

Marjinalkeko Aktif Üye
    Aktif Üye

@[font='Open Sans', sans-serif]Incredible™ biliyorsan anlatım yapabilir misin  :popcorn: [/font]

4. hoaydaaaa daha kendim başaramadım birde anlatımmı yapcam :p
    neyse xd da güzel ama ingiliççe bir anlatım var ; http://forum.xda-developers.com/redmi-1s/themes-apps/guide-dinamic-statusbar-t3112991

5. Marjinalkeko

Marjinalkeko Aktif Üye
    Aktif Üye

linki eklemiştim ben  :cool:

6. görmemişim :emoji_slight_smile:  neyse bir ara bir romda denedim recompile edemedim systemuiyi :emoji_grinning:

7. Marjinalkeko

Marjinalkeko Aktif Üye
    Aktif Üye

İşte bende de o hata oluyor bi türlü recompile yapamıyorum. Birşeyi eksik mi yapıyoruz ne

8. sadece cm11 için olabilir

9. Marjinalkeko

Marjinalkeko Aktif Üye
    Aktif Üye

Başka romlardada var ve linkteki konuda biraz aşşağıda adam stock kkya yapmış ss atmıştı  :angel:

10. Darkqnez

Darkqnez Guest

Oradaki verdiği libi ve etc dosyasını falan ekle etc klasörü var mesela onda o klasörü AC etc bin içindekileri romdaki etc ye at romdaki dosyalara at işte deneyip anlatım hazırladım ben

11. Marjinalkeko

Marjinalkeko Aktif Üye
    Aktif Üye

systemuiyi falanda editlemen gerekiyor
    anlatım hazırladıysan paylaşsan  :rool: :rool:

12. analizturizm

analizturizm Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

linkteki anlatımda

place DSBSettings.smali into folder "smali" ,after recompile and decompile automatic place directories name smali

ne demek istiyor? DSBSettings.smali dosyasını smali klasörünün içine at..... gerisini anlamadım? yardım eden var mı?

13. maraza

maraza Aktif Üye
    Aktif Üye Kayıtlı Üye

Tam bende burada kaldım. Şimdi bu smaliyi nereye ekleyecez, smali klasörünün içinde birçok klasör var.

Ayrıca setting apk dosyasına böyle bir ekleme yapıldığında public id si eklenmeli ama anlatımda yarım yamalak.
    Orochi hocam bir anlatsada kurtulsak şundan.

14. Lptrex

Lptrex Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

32
    902
    0
    Fmd dynamıc burda :p
    http://forum.xda-developers.com/android/general/dynamic-status-bar-jb-4-1-4-1-2-4-2-2-t3254563/post63950669#post63950669

15. AloneMan

AloneMan Yönetici
    Site Yetkilisi Yönetici

1.223
    964
    113
    Cihaz:
    Xiaomi Mi5 Prime
    ROM:
    Miui 9 Global Beta V7.8.24
    Arkadaşlar bana biraz zaman verin üniversite sınavım yani YGS geçsin 15-16 Mart gibi çevirir paylaşırım anlatımı :emoji_slight_smile:

16. maraza

maraza Aktif Üye
    Aktif Üye Kayıtlı Üye

Cvp: RE: [İSTEK] Dİnamic Status Bar

Hocam jb için o.Kk lazım. Üstelik jb de denedim. Adv apktool ile hiçbir şekilde olmuyor.
    _---------------
    Aloneman hocam çevirsenizde bir işe yaramayacak . Henüz bizim forumda bir kk roma dynamic statusbar ekleyen olmadı. Hep hazırı port edildi.

17. NightyFrozen

NightyFrozen Yönetici
    Site Yetkilisi Yönetici

827
    496
    63
    Cihaz:
    Samsung Galaxy S3 In
    ROM:
    The FrozenROMS Project (hala yapamadık, ama bir gün)
    Cvp: [İSTEK] Dİnamic Status Bar

Bundan başka bir anlatım var elimde fakat smali hataları var.Sorunlarını zamanında çözememiştim.Yakında yine üzerinde çalışmalar yaparım.Olursa buraya konu açarım :emoji_slight_smile:

18. maraza

maraza Aktif Üye
    Aktif Üye Kayıtlı Üye

Hocam hatalı smalileri dynamic status ekli hazır romlardaki ile değiştirmeyi deneyebilirsiniz. Paylaşırsanız bir ilk olur.

19. maraza

maraza Aktif Üye
    Aktif Üye Kayıtlı Üye

Hocam smali hatasını çözdüm. Sorunsuz smaliler elimde. Ayarlara başarıyla ekledim. Yanlız public id hatası aldım. Ben ggL de denedim. Crash raporunda 1- id haası 2 -Anroid sürüm hatası çıktı. GGL 4.2.2 değil 4.2.1 imiş.Yemedi.şimdi kitkat themed aosp üzerinde deniyeceğim. İstersen hatasız smalileri verebilirim.

20. Marjinalkeko

Marjinalkeko Aktif Üye
    Aktif Üye

Selam. Konu hortlamış.. Denemeye başlamışsınız bile çok güzel. Smalileri bana fırlatır mısın? Beraber deneyelim bir de.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş