(İstek/Yardım)MTK 6750 İşlemci Custom Rom

enes1212

Kayıtlı Üye
Selamun aleyküm iyi forumlar. Gm 4g cihazımı sattıktan sonra uzun zamandır romdur özelleştirmedir foruma giremiyorum. Şimdi diyeceksiniz işin düştü öyle geldin. Kabul etmek gerekirse galiba biraz öyle oldu.
başlıkta da belirttiğim işlemciye ait bir sürü cihaz var ve işlemci önemli diye okumuştum. Cihazım
Linkleri görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
. Telefon gayet pratik hızlı ancak biraz da güncel olmasını istiyorum.
4 Gb ram 32 Gb hafıza ve 8 çekirdekli mtk işlemci . bu cihaza Android 9 ve üzeri custom rom portlamak istiyorum. Eminim Yardım edecek babayiğitler çıkacaktır. Sadece biraz sorumu yanıtlaybileceğim birilerini arıyorum. twrp ile yedekleme aldım. stock romda elimde mevcut. portlanacak custom romu bulup gerekli dosyaları atmama yardım edilecek. daha önce hiç rom portladın mı derseniz hayır. :confused:
bu işlemci ile aynı olan bir cihazın custom romunu bulsam ama android sürümü dpi vs farklı olsa yine de portlanabilir mi?
cihaz gözetmeksizin bütün custom romlardan portlama yapabilir miyiz.
miui rom portlamak istiyorum.

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

lineage os 13 üzerine bir videodan yola çıkarak bir rom portladım ancak kurulumda cihaz çöktü yeniden stock atıp launcher xposed gibi özelleştirme yapmayı tercih ettim. yardım ettiğiniz için teşekkür ederim.

Bu da ekran görüntüleri

Ekli dosyalar

Son düzenleme: