JB ve KK

Sasha

Kayıtlı Üye
#1
Arkadaşlar merhaba. Ben bi kaç birsey sormak istiyorum pek fazla bilgim yok bu konuda biraz araştırma yaptım ama forumda bazı konularda kafamı karıştıran yorumlar gördüm.

1) Jb costum romlarin kkya göre pil ve performans daha iyi olduğu yorumlarını gördüm ama internette tam tersi incelemeler var. ?
2) Sürekli kk kullandım. Sürümleri hep 4.4.2 jb ler daha altta. Jb ye gecersem program yuklemelerinde vs sorun yaşar miyim yani bazı programlar üst sürüm ister mi?
3) Kk dan Jb ye geçmek istersem nasıl gecebilirim ?


Şimdiden teşekkürler arkadaşlar.
 

Sasha

Kayıtlı Üye
#3
cetinodinson' Alıntı:
sarj jb>kk bende bazı moduller çalışmamisti fakat populer applar calisir diye tahmin ediyorum.fakat jbye dayanamadım tahammül edemedim tekrar miui su an
Yorumunu için sağol hocam. Neyine tahammül edemedik peki bazı modülleri calistirmamasina mi ?
 

Sasha

Kayıtlı Üye
#5
cetinodinson' Alıntı:
evet ona bagli olarakfa arayüze ayrica kitkat kadarda hızlı degil maalesef :(
Eyvallah hocam. Miui ben de kullandım uzun süre ancak bildigirm sorunu vardır. Emui kullandım o bence daha iyi ama onda da şaşırtıcı bir şekilde 3g sorunu yaşadım.
 

Captain

Aktif Üye
#6
Performans ve stabilite çok farklı şeyler
Kitkatta daha çok performans alırsın hız olarak ama JB kadaqr stabil değil kitkat maalesef takılmalar vs arayüz hiçbir romda JellyBean kadar stabil değil
Şarj olarak da JB daha önde tabiki
Uygulama olarak da bir iki ufak Xposed modülü hariç nadiren sorun yaşarsın
 
#7
Bazı yeni uygulamalar eski sürümlere karşı optimize edilmemiştir ve uygulama içinde bazı kasmalar olabilir.Örnek google kamera sadece kk ve üstünde kullanılıabiliyor.
 
Üst