Kamera Sorunu

'Discovery Sorun & Yardım Bölümü' forumunda analizturizm tarafından 30 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

1. analizturizm

analizturizm Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Kameraya girdiğimde önce siyah ekran çıkıyordu daha sonra kamera baglanamadı uyarısı verdi. Daha sonra da sadece ön kamera çalıştı arka kamera çalışmadı. Recovery de test kısmında arka kamera yine fail diyor. Defalarca stok roma döndüm custom ROM attım farklı kamera app yukledim ama nafile. Galiba servislik oldu. Önerisi olan var mı?

2. muratxxlarge

muratxxlarge Paylaşımcı
    File Uploader

605
    333
    63
    Cihaz:
    GM Discovery
    ROM:
    GIDGAT ULTIMATE EDITION
    Anlattığına göre donanımsal gibi duruyor ama bir fikri olan vardır herhalde.

3. Eraybarca

Eraybarca Aktif Üye
    Aktif Üye

Başka program yükledıysen donanımsal olmuş en iyisi temizinden garantiye vermen

4. Lptrex

Lptrex Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

32
    902
    0
    legend v8 deki kamera odak fixi yukle lollipop x dede boyle sorun vardi boyle fixlendi

5. RomMaster

RomMaster Guest

Bende de öyle kamera söketinde arıza var dostum

6. fatihergun1977

fatihergun1977 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

73
    10
    8
    Kardeş tamamen servislik işin hiç uğraşma
    [hr]
    4gün sonra servisten gelir yurtiçi kargo veya mng kargo ücretsiz ver

7. analizturizm

analizturizm Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Evet fix de ise yaramadı. Sadece ön kamera çalışıyor. 80 TL gidecek durduk yere...

8. fatihergun1977

fatihergun1977 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

73
    10
    8
  9. analizturizm

analizturizm Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

İlk parti discovery :emoji_slight_smile: garanti bitti emektarin.[hr]Arkadaşlar garantinin bitmesine 6 gün kala gönderdim servise kameranın değişmesi gerek sizce para isterler mi?

10. HyperBon

HyperBon Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

69
    11
    0
    Aynı sorundan dolayı iki kez garantiye gönderdim, kamera modülü ücretsiz değiştirildi.

11. analizturizm

analizturizm Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Kargoyu ücretli mi gönderiyorduk karşı taraf mı ödüyordu ? Kargocu abiye verdim para mevzunu da konuşmadık daha

12. geçmiş olsun dostum, kargo ücretsiz

13. analizturizm

analizturizm Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

servisteki son durumu boyle anakart da mi degismis anlamadim. para isterlerse yandim

14. 0tl yazıyor, hiç garantiye yollamadım ama ücret almayabilirler

15. analizturizm

analizturizm Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

garantiden geldi garantinin bitmesine 3 gün kala ama telefon şarj olmuyor şarj soketini bozmuşlar kamerayı yapmışlar ama tel şarj olmuyor. garanti son 3 gün tekrar gönderiyorum bakalım ne diyecekler. bu defa 50 TL alırlar gibime geliyor.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş