Karşı tarafa sesim az gidiyor !

'Android One 4G Sorun & Yardım Bölümü' forumunda blackstar22 tarafından 16 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

1. blackstar22

blackstar22 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Merhaba Türkdevs ailesi General Mobile 4G telefonum var sesim karşı tarafa az gidiyor çevremdekıler bundan şikayetci sürekli sesin gelmiyor diyorlar bir cozumu varmı yoksa stock rom u mu beklemem gerekiyor cihaza root atmıstım guncelleme yapamıyorum.

2. SmiLeToLiFe

SmiLeToLiFe Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

1.433
    1.284
    113
    Cihaz:
    Redmi Note 4 4/64
    ROM:
    Miui Global 9.5 | Stable 9.5.4.0 (NCFMIFA)
    Android One kullanan diğer arkadaşlardan böyle bir sorun duymadım. Sorun direkt olarak sizin cihazla ilgili olabilir. Eğer farklı kullanıcılarda da varsa bu sorun o zaman yazılımdan kaynaklanmaktadır, güncelleme ile çözülebilir.

3. melihcos

melihcos Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

ayni sorun bir arkadaşımda olmuştu, telefonu kapat-aç dedim düzeldi

4. k1nqless

k1nqless Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Bende kullanıyorum cihazı, bu sorun bende olmadı fakat yaşayan çok insan var. Forumlarda orda burda konuşulan bi sorun. Bataryayı çıkarıp takınca düzeliyo diyenler var. Sorun daha sonra tekrar ediyosa garanti veya güncelleme bekleyebilirsin.

5. blackstar22

blackstar22 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

bayramdan sonra Edirne deki servise gerçekmiş yazılım gelsin bi stock ron attitim ona gore tekrar yazarım çözümünü bence yazılımsal çünkü cihazı sifirlarken bile çok uzun sürüyor root attima aticama pismab oldun

6. Nhmanas

Nhmanas Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Benim cihazda da aynı problem var garantiye göndermenin zaman kaybı olacağını düşünüyorum

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş