Kişi Kayıt Edemiyorum

'Discovery Air Sorun & Yardım Bölümü' forumunda TCAnatolia tarafından 10 Eylül 2015 tarihinde açılan konu

1. TCAnatolia

TCAnatolia Aktif Üye
    Aktif Üye

Telefon Discovery Air 2gb
    Abiler SIM e kişi kaydedemiyorum aşağıdaki gibi uyarı veriyor.. Bu arada telefonumda kişiler olduğu halde whatsapp da kişiler yok... Off :emoji_grinning:
    Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Konu çozulmuştur.. Arkadaşlar önce telefonu bi yenid n başlattım sonra simdeki kişileri epostaya yedekledim sonra simdeki herkesi sildim.. Tekrar epostadaki kişileri sime aktardim... Olay bu kadar.. Şimdi kayıt ediyor.. Bu arada whatsapp in da ayarlardan verilerini sildim tekrar kurdum oldu... Teşekkürler..

2. SpeedlinE™

SpeedlinE™ Aktif Üye
    Aktif Üye

numaraları sime mi telefona mı kaydediyorsunuz?

3. TCAnatolia

TCAnatolia Aktif Üye
    Aktif Üye

Sim e

4. SpeedlinE™

SpeedlinE™ Aktif Üye
    Aktif Üye

telefona kaydetmeyide dener misiniz acaba? ayrıca kimi numaraları sime kaydedince whatsapp görmüyor telefona kaydedince görüyordu discovery1.

5. TCAnatolia

TCAnatolia Aktif Üye
    Aktif Üye

Telefona kayıt ediyor ama dediğin gibi Simdeki kişileri görmüyor ... Dün görüyordu bi şey de yapmadim ki :emoji_slight_smile:
    [hr]

6. RomMaster

RomMaster Guest

google hesabına kaydet ve ayarlar>hesaplar>google>kendi hesabına tıkla>senkronizasyon>kişileri senkronize ete bas

7. TCAnatolia

TCAnatolia Aktif Üye
    Aktif Üye

Sorunu cozdum teşekkürler :emoji_slight_smile:

8. RomMaster

RomMaster Guest

nasıl çözdüğünü ilk mesaja ekle ki senden başka aynı sorunu yaşayanlar konuya baksın :emoji_slight_smile:

9. Bygats

Bygats Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

benimde simde hata veriyor bu simin üstünde 64 kb felan yazar kişi kapasitesi belkide kapasite dolmustur

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş