Kullancilar arasi pm.

'Konu Dışı' forumunda augustdark tarafından 4 Mart 2016 tarihinde açılan konu

1. augustdark

augustdark Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Kullanicqlar arasi pm. kapatilmasini istiyorum. Ornek konuda belki benimde ayni sorunlarla karsilastigim zaman o cözumu o kisiye ulasmak zorunda kalmak gerektirmesin diye forum kurallarinda kullancilar arasi pm. Kapatilmasini istiyirum. Ornek : http://forum.turkdevs.com/konu-komut-yok-yazisindan-kurtulamadim.html

2. MadloveR

MadloveR Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

Tam olarak ne istediğinizi anlamadım ama, PM i kullanıcı kontrol panelinden kapatabilirsiniz zaten. Ama genel olarak kapatılamaz, kapatılmaz. İsteyen şahsi olarak kendi PM alımını kapatabilir. Şu anda birine PM göndermek iççin 25 yorum sınırı var zaten.

3. maraza

maraza Aktif Üye
    Aktif Üye Kayıtlı Üye

Son günlerde bu ilginç konularda bayağı artış var.
    Bataryayı keseyimmi diyen, nexus romu tablete çakayımmı diyen, teamwiever bilgilerini herkese açın pm olmasın diyen.Hayırdır inşallah. :what:

4. Celuk

Celuk Yönetici
    Site Yetkilisi Yönetici

1.092
    599
    113
    Cihaz:
    Quatro M1453|Etab 5
    Cvp: RE: Kullancilar arasi pm.

+1 çok guluyorum bunlara :troll1:

5. Orochi™

Orochi™ Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

4.459
    3.803
    122
    Cihaz:
    Nx569j,Kenzo,Touch
    ROM:
    MIUI 9.6 /Nubia ui 4/amigo Os
    Cvp: RE: Kullancilar arasi pm.

Arkadaşın burada anlatmak istediği ama anlatamadığı olay şudur 

Sorunları Özel mesaj Yoluyla Çözmeyin Sorun Konusuna Çözümü yazın ilerde başımıza gelirse bizde konudan faydalanalım demek istemiş 
    benimde kişisel görüşüm bu yondendir bu nedenle forum kurulduğu andan itibaren Özel mesaj Alış verişini kapattım 
    Bildiğim Konular için çözümleri Sorun Konularına yazarak yardım ediyorum .

Ancak Özel mesaj Sistemini Tüm üyelere kapatmak gibi bir şey yapamayız isteyen kişiler sorunları özelden çözebilirler 
    ancak özelden çözmek yerine sorunu genel çözmeleri daha iyi olur .

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş