Kurumsal Cihaz Yönetimi 91.0

'ETAB 5 Sorun & Yardım Bölümü' forumunda l_v2000v_l tarafından 20 Aralık 2015 tarihinde açılan konu

1. l_v2000v_l

l_v2000v_l Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

E Tab 5 de Kurumsal Cihaz Yönetimi Güncellendi 91.0
    "Sistem Kütüphanesi" , Kurumsal Cihaz Yönetiminin Eklentisi Olarak Bi Uygulama Geldi ve Artık .apk tıklayıca Açmıyor ve Altta Uygulama Engellendi Yazıyor , Sadece Eba nın Geliştirdiği Uygulamaların .apk tıklayınca Altta Uygulama Kontrol Edildi Yazıyor Ve Öyle Açıyor. Mesela Eskiden Eba Market den Kurduğumuz Bazı Uygulamalar Güncelleme Almadığı Sürece Menüden Gitmiyordu Artık Yeni Güncelleme İle Ne Yaparsak Yapalım Menüye Uygulama Gelmiyor.
    Bundan Sonra TWRP ile Crack Gapps Kurulur mu?
    Crack Yapsak Bile .apk Kurar mı?

2. abdul1907

abdul1907 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Güncellemeden sonra bi arkadaşın tabletini kırdım playden uygulama kutuyor fakat apk kurmuyor öğe bulunamadı diyor..

3. l_v2000v_l

l_v2000v_l Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Tamam Çok teşekkürler Cevabın için
    [hr]
    Acaba Yardımcı Programlar , Mesela Mobogenie İle Bilgisayardan Kurulur mu?

4. adem_line

adem_line Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Guncellemeden sonra twrp ve crack yaptim skinti yok hersey calisiyor

5. battleroyal

battleroyal Aktif Üye
    Aktif Üye

@"l_v2000v_l" Harbi MEB detector gibi adamsın gelen güncellemeleri ilk senden duyuyorum hep :emoji_grinning:

6. l_v2000v_l

l_v2000v_l Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

:emoji_grinning: :laugh: :rofl: :jumpy: :happyyes:

7. TayyipKarakuran

TayyipKarakuran Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Bende bi deneyeyim dedim stock rom atip guncelleme bekledim android paket yukleyicisi silinmis cihazdan google play gibi kendi iceriginde apk yukleyici olan programlar lazim ama bulduklarimda hata verdi simdi tekrar stock atip tableti hic acmadan gapps ve kirma dosyasi yuklicem :emoji_slight_smile:

8. l_v2000v_l

l_v2000v_l Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Teşekkürler

9. fenliselipsikopat

fenliselipsikopat Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Arkadaşlar bu iş bu kadar zor değil abartmayın gözünüzü seveyim. MEB tabletlere istediği kadar güncelleme getirsin. Elimizde stock rom var mı? Var. E öyleyse? Yok paket yükleyicisi silinmiş yok öyle yok böyle. Vay efendim güncelleme geldi. @Asderdd kardeşimiz paylaştı vakti zamanında stock romu. Sıkıntı çıkarsa ilk önce stock rom atarsınız sonrasında TWRP kurarsınız...

10. hakans

hakans Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

ben  apamadım tablati bağlayıp dowloand diyorum ama bişey olmuyor yardım edebilecek varmı

11. Steve-JOBS

Steve-JOBS Aktif Üye
    Aktif Üye

önce download de sonra bağla

12. hakans

hakans Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

yaptım ama yine bişey olmadı
    [hr]
    arkadaşlar yardım edecek yokmu
    tablete twrp yükleyemiyorum flash tool dawlond yapıyomm amahiçbirşey olmuyor
    [hr]
    beyler kendi sorunumu kendim çözdüm
    pcye format attıktan sonra tekrar yükledim 
    sürücü imzası ayarını unutmuşum 

TEŞEKKÜRLER  TURKDEVS........................

alpalpalp bunu beğendi.
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş