Lenovo S6000-H 3G/Wifi Tablet Firmware ihtiyacı

'Lenovo Genel' forumunda adb35 tarafından 6 Mart 2016 tarihinde açılan konu

1. adb35

adb35 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Merhaba dostlar;

İLk önce herkese selamlar. Konunun yalnış yerde açtığımın farkındayım. İlgili topic bulamadım. Mod arkadaşlar bunun ilgili bir yer açıp taşırlarsa memnun olurum. Öncelikle sorun Levono s6000h tablet (vodafone smart tab III 10.1) için stock firmware ihtiyac duymaktayım. 

Derleme numası: S6000_A22_001_037_131121_VF
    Yazılım Sürümü : S6000-S3

Yardımcı olabilecek arkadaşlar için şimdiden teşekkür ederim.

2. adrenalinxp

adrenalinxp Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

29
    12
    3
    pek emin değilim ama belki işinize yarar
    s6000 için bayağı yazılımı biraraya getirmişler
    artık hangisi sizinkine uyar bilmiyorum bir göz atın isterseniz

https://yadi.sk/d/s0xDJJQfJaccx

Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

3. adb35

adb35 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Cvp: Lenovo S6000-H 3G/Wifi Tablet Firmware ihtiyacı

Ben buradaki tüm firmwareleri denedim. sadece [font=Arial, sans-serif]S6000_A422_001_004_130605_CN_SMS.rar çalıştı. oda lenovo firmware si.   [/font]
    [font=Arial, sans-serif]ve çince ingiliceye çevirdim. sonra more locate 2 ile çat pat türkçe oldu. Vodafone firmware bulana kadar idare edeceğim. [/font]

4. Orochi™

Orochi™ Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

4.459
    3.798
    122
    Cihaz:
    Nx569j,Kenzo,Touch
    ROM:
    MIUI 9.6 /Nubia ui 4/amigo Os
    • buna bi bak bakalım 
    http://lenovo-forums.ru/Files/OS/Tablets/S6000/S6000_A422_101_022_131101_WW_SMS.rar

ayrıca bunlarda var 
    [font=arial, sans-serif]Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.[/font]

[size=small][font=arial, sans-serif]Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.[/font][/size]

[size=small][size=small][font=arial, sans-serif]Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.[/font][/size][/size]

[size=small][size=small]Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.[/size][/size][/size]

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş