LG G3 Beat Download Mode

'LG Sorun & Yardım Bölümü' forumunda brayn617 tarafından 27 Aralık 2015 tarihinde açılan konu

1. brayn617

brayn617 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Merhabalar,
    Bugün flash tool ile rom yükleyecektim.Telefonun driverlarını herşeyini kurdum ama flash tool bir türlü telefonu görmüyor.Eskiden yaptıklarımda görüyordu.Download mode alınca o kutucukta unrooted yada rooted yazardı ama artık o bile yazmıyor.Sorunumu nasıl düzeltebilirim? Acaba sorun pc ile mi yoksa telefon ile mi alakalı anlamadım.

2. TalhaGrgn9

TalhaGrgn9 Aktif Üye
    Aktif Üye

439
    134
    43
    Cihaz:
    Sony Xperia XZ
    ROM:
    Stock Nougat
    Cihaz Download Moduna Geçiyorsa Cihazda Hata Yok. Bilgisayar Dan En Son Sürücüleri Yükleyip, Bilgisayarı Yeniden Başlayın Ve Tekrar Deneyin, Sorun Devam Ediyorsa Windows 7 li Bir Bilgisayardan Deneyin.

3. brayn617

brayn617 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Tüm sürücüleri kurdum.Bilgisayarı yeniden başlattım.Download Mode alınca sürücüler kurulurken lg android mtp başarısız dedi.Sorun galiba burada.(Pc windows7)
    Edit:Cihazı normal bir şekilde bağladım kuruldu.Download mode alınca üstünde ünlem çıktı.Bidaha denedim yine görmüyor yazılım yükleyemiyorum

4. TalhaGrgn9

TalhaGrgn9 Aktif Üye
    Aktif Üye

439
    134
    43
    Cihaz:
    Sony Xperia XZ
    ROM:
    Stock Nougat
    Mevcut Sürücüleri Silip Bunu Kurmayı Deneyin Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

5. brayn617

brayn617 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

RE: LG G3 Beat Download Mode (ÇÖZÜLDÜ)

Denedim fakat sonuç yine aynı.  :(
    Edit:Arkadaşımın telefonunu denedim onu görüyor.Garantiye vermeden yapabileceğim bir şey yok mu?
    Edit2:Sorunu çözdüm telefon farklı ülke romunu desteklemiyor.

6. abkadbzkrt

abkadbzkrt Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Stock romu nasıl atıcan

7. Özcan Kaya

Özcan Kaya Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

106
    27
    18
    Cihaz:
    SONY XPERIA XA
    ROM:
    STOCK ROM
    Ya driverlar yanlıştır yada Usb'bozuktur, ayrıca "Rooted" yazısı sadece telefonun Rootluysa "Kitkat" da yazar ve sorun telefonunu bilgisayarına yanlış bağlamanla alakalı.

8. abkadbzkrt

abkadbzkrt Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Farklı ülke romunu nasil düzelttin

9. ArdaKozkı

ArdaKozkı Yönetici
    Site Yetkilisi Yönetici

419
    229
    43
    Cihaz:
    LG G4
    Cvp: RE: LG G3 Beat Download Mode

Aklımda bir yöntem var ama denenmesi lazım.Yapıp yapmamak size kalmış.Ben denemedim.

1. İlk olarak twrp recoveryden Cm gibi custom rom kurun.

2. Daha sonra telefon açılınca usb driverları yükleyin.

3. Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

10. benjamin

benjamin Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Kitkat stock rom sizde mevcut mu acaba ?

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş