LG L FINO HAFIZA SORUNU

'LG Sorun & Yardım Bölümü' forumunda dotkaan tarafından 18 Eylül 2015 tarihinde açılan konu

1. dotkaan

dotkaan Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Lg l fino adında bir telefonum var ancak 4 gb alan olmasına rağmen 1 GB sini kullanabiliyorum 3 gb si telin kendi uygulamalarına gidiyor ext 2 falan oluşturdum ancak link2sd package invalid veriyor acil yardim

2. TalhaGrgn9

TalhaGrgn9 Aktif Üye
    Aktif Üye

439
    134
    43
    Cihaz:
    Sony Xperia XZ
    ROM:
    Stock Nougat
    1. Link2SD İçin Root Gerekli Telefonunuzu Rootladınız Mı?

2. Link2SD Uygulamayı SD Karta Taşır SDKartınızı Biçimlendirip Uygulamaları Tekrar Atmayı Deneyin.

3. dotkaan

dotkaan Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Telefon kingoroota sahip telefon acilip kapatilinca root yetkisi falan filan gidiyor yeniden root atiyorum ve zaten sd kart boş alani var ikinci bolumde var.

4. TalhaGrgn9

TalhaGrgn9 Aktif Üye
    Aktif Üye

439
    134
    43
    Cihaz:
    Sony Xperia XZ
    ROM:
    Stock Nougat
    1. Telefonunuzu Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir. Konuya Uygun Şekilde Format Atıp Stock Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir. Sini Kurun.

2. Telefonun Geliştirici Seçeneklerinden USB Hata Ayıklama Modunu Açın.

3. Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir. Son Sürüm Sürücüleri İndirin Ve Kurun.

4. Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir. PurpleDrake Uygulamasını İndirin

5. Programı Adım Adım İzleyin Ve Telefonunuzu Rootlayın.

6. Root İşlemi Bittikten Sonra G.Playden SuperSU'yu Yükleyin

7. Eğer Link2SD Hala Sorun Yapıyorsa SD Kartı Biçimlendirmeyi Deneyin...

İyi Günler.:^^:

5. dotkaan

dotkaan Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Peki hocan asil sorun o degil sd kart yuklemek

6. TalhaGrgn9

TalhaGrgn9 Aktif Üye
    Aktif Üye

439
    134
    43
    Cihaz:
    Sony Xperia XZ
    ROM:
    Stock Nougat
    SD Kartınızda Sorun Olabilir Biçimlendirmeyi Veya Başka SD Kart İle Deneyin.

7. dotkaan

dotkaan Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Hocam lg l fino da herkesde bu sorun var sd kartta sorun yok bi yabanci bu sorunu cozmus asphalt 7 lg l fino yazatsaniz gorebilirsiniz videoyu.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş