Lise Yıllarınız?

#1
Arkadaşlar bildiğiniz gibi her yaşın kendine özgü güzelliği vardır. Lise yıllarınızdaki maceralarınız nelerdir. Eyer eğlenceli bir o kadarda komik anılarınız varsa paylaşın gülelim eğlenelim.
 
R

RomMaster

#6
Okuldan sigara içmek için kaçmıştık.Kimya hocası bizi görmüş ve takip etmiş.Bi anda yanımıza geldi.Biz korkudan geberdik.Meğer adam sigara istemeye gelmiş.Sigara verdik.Gitti.
 
T

TheHeroeS

#7
Bana tipimden dolayi sahin k'ya benzetiyorlardi arkadaslar da isim olarak sahin derlerdi bana bir gun hoca kaldirdi kalk bakalim sahin dedi ben iptal :D
 
S

SuperDroid

#8
Okulda beden dersindeydik. Hava yagmurluydu. Herkes kantindeydi. Biz cok bunaldik ve okulun hemen yanindaki genclik merkezine bilardoya gidelim dedik. Bilardoyu oynadik (ben beceremedim :D) sonra okula donelim dedik baktik ki hoca bizi 5dk once yok yazmis :D o gun hocayla ne kadar konustuysak da sildiremedik o devamsizligi ve oyle kaldi :)
 

sinbin

Kayıtlı Üye
#10
Biz hocayı aglattik dersten çıktı şikayet etti hoca baska hoca cevap kağıdını bize kendi veriyodu baskavhocanın flashindan cevap kağıdı ni çaldık kapı dayanmıyordu helede kulpu 1 dönemde 12 kulp değişti kapıya demir taktılar yine kirdik sinifin 2.siyim tesekkur bile alamadım derslere hiç çalışmadım 2 sınava girmedim 3puanla kacti
 

bugra333

Administrator
#11
Lise 3 de iken soğuk ama güneşli bir havada basket oynuyorduk hava buz gibiydi

Maç sonu sıra arkadaşımin vücudunun her yerinden buhar çıkıyordu bayağı bi gulmustuk musa yanıyorsun oğlum diye :D :D
 

Tmp341

Aktif Üye
#12
Okuldan kaçıp counter strike atmaya giderdik. Bir gün kaçmadık, bir arkadaş gitmiş tek başına, polis basmış internet kafeyi. Ailesini falan çağırmışlar.

Aynı eleman başka bir sefer bisikletini bırakmış kafe önünde, çalmışlar :D Çok çekti lisede :D
 
Üst