Lise Yıllarınız?

'Konu Dışı' forumunda Gönüldaş tarafından 26 Eylül 2015 tarihinde açılan konu

1. Gönüldaş

Gönüldaş Aktif Üye
    Aktif Üye

Arkadaşlar bildiğiniz gibi her yaşın kendine özgü güzelliği vardır. Lise yıllarınızdaki maceralarınız nelerdir. Eyer eğlenceli bir o kadarda komik anılarınız varsa paylaşın gülelim eğlenelim.

2. Lptrex

Lptrex Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

32
    902
    0
    Daha baslamadim bu sene sinavina gircem :laugh:

3. wolverinemre

wolverinemre Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

fen lisesinde okuyorum pazartesi son sınıfa başlıcam nasip olursa ders halı saha maçları ve yurt dışı gezim dışında hiçbir anım yok :broken: :broken:

4. JRLejoyner

JRLejoyner Yönetici
    Site Yetkilisi Yönetici

955
    294
    63
    Cihaz:
    Samsung Note 3
    ROM:
    Morphose Nougat v2
    Potaya smaç basınca çember büküldü :emoji_slight_smile: :basketball:
    Geçen sene oldu şuan lise 3e geçtim

5. svncibrahim

svncibrahim Aktif Üye
    Aktif Üye

Fen lisesinde okuyorum pazartesi okul açılacak ama nerde kalacağımı bilmiyorum sokakta kaldık galiba :(

6. RomMaster

RomMaster Guest

Okuldan sigara içmek için kaçmıştık.Kimya hocası bizi görmüş ve takip etmiş.Bi anda yanımıza geldi.Biz korkudan geberdik.Meğer adam sigara istemeye gelmiş.Sigara verdik.Gitti.

7. TheHeroeS

TheHeroeS Guest

Bana tipimden dolayi sahin k'ya benzetiyorlardi arkadaslar da isim olarak sahin derlerdi bana bir gun hoca kaldirdi kalk bakalim sahin dedi ben iptal :emoji_grinning:

8. SuperDroid

Okulda beden dersindeydik. Hava yagmurluydu. Herkes kantindeydi. Biz cok bunaldik ve okulun hemen yanindaki genclik merkezine bilardoya gidelim dedik. Bilardoyu oynadik (ben beceremedim :emoji_grinning:) sonra okula donelim dedik baktik ki hoca bizi 5dk once yok yazmis :emoji_grinning: o gun hocayla ne kadar konustuysak da sildiremedik o devamsizligi ve oyle kaldi :emoji_slight_smile:

9. tearszz

tearszz Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

65
    12
    8
    Ulen okuldan kaçarken duvardan atlayıp babamın önene düşmüştüm :emoji_slight_smile: :emoji_slight_smile: :emoji_slight_smile:

10. sinbin

sinbin Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Biz hocayı aglattik dersten çıktı şikayet etti hoca baska hoca cevap kağıdını bize kendi veriyodu baskavhocanın flashindan cevap kağıdı ni çaldık kapı dayanmıyordu helede kulpu 1 dönemde 12 kulp değişti kapıya demir taktılar yine kirdik sinifin 2.siyim tesekkur bile alamadım derslere hiç çalışmadım 2 sınava girmedim 3puanla kacti

11. bugra333

bugra333 Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

188
    301
    63
    Cihaz:
    OnePlus 5
    ROM:
    OxygenOS
    Lise 3 de iken soğuk ama güneşli bir havada basket oynuyorduk hava buz gibiydi

Maç sonu sıra arkadaşımin vücudunun her yerinden buhar çıkıyordu bayağı bi gulmustuk musa yanıyorsun oğlum diye :emoji_grinning: :emoji_grinning:

12. Tmp341

Tmp341 Aktif Üye
    Aktif Üye

335
    47
    28
    Cihaz:
    Iphone 7 128GB
    Okuldan kaçıp counter strike atmaya giderdik. Bir gün kaçmadık, bir arkadaş gitmiş tek başına, polis basmış internet kafeyi. Ailesini falan çağırmışlar.

Aynı eleman başka bir sefer bisikletini bırakmış kafe önünde, çalmışlar :emoji_grinning: Çok çekti lisede :emoji_grinning:

Bu Sayfayı Paylaş