ML Manager

'Android Uygulamalar' forumunda OptimusPrime tarafından 22 Ağustos 2015 tarihinde açılan konu

1. OptimusPrime

OptimusPrime Aktif Üye
    Aktif Üye Kayıtlı Üye

400
    371
    63
    Cihaz:
    Galaxy J7
    ROM:
    Android M 6.0.1 Stock ROM

Özelleştirilebilir Uygulama Yöneticisi

ML Manager'daki ana özellikler o kadar çok fazla seçeneğe sahiptir ki ihtiyacın olduğu anda uygulamalarınla çalışabilirsin. ister sistemin hafızasında ister harici hafızada kurulu olsun herhangi bir uygulamayı çıkarabilir ve APK dosyası olarak kaydedebilirsin.

Dipnot:
    Bu App ile örneğin "Test Kullanıcısı" olduğunuz beta uygulamaları sisteminize kurduğunuzda çok rahat bir şekilde .apk olarak kaydedebilirsiniz. Çünkü Test Kullanıcısı olarak kullandığınız App lar Google Play üzerinde normalde görünmez ve Apk Downloader gibi siteler aracılığıyla bu apk yı indiremezsiniz. Bu yönden çok kullanışlı bir programdır.

Google Play: Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

2. Dr.Razor™

Dr.Razor™ Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

996
    1.346
    93
    Cihaz:
    Nokia 6020
    Uygulamayı beğendim. Androide tekrar geçersem ilk işim bunu denemek olacak  :rool: :emoji_slight_smile:

3. OptimusPrime

OptimusPrime Aktif Üye
    Aktif Üye Kayıtlı Üye

400
    371
    63
    Cihaz:
    Galaxy J7
    ROM:
    Telefonumda sürekli kullandığım uygulamalardan biridir, rootlu ve pro sürümü daha da iyi. :emoji_slight_smile:

4. Gönüldaş

Gönüldaş Aktif Üye
    Aktif Üye

Öneri için teşekkürler ama android için geliştirilmiş o kadar gereksiz uygulama var ki bir çoğunu kullanma gereği duymuyorum. Onun içindir ki bir çok önerilen uygulamayı denemiyorum.

5. OptimusPrime

OptimusPrime Aktif Üye
    Aktif Üye Kayıtlı Üye

400
    371
    63
    Cihaz:
    Galaxy J7
    ROM:
    Bu sadece bir öneridir, deneyip denememek sana kalmış.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş