MTK DROID TOOLS kullanımı nasıl oluyor?

#1
Arkadaşlar google'da orda burda araştırmama rağmen derdime çare olacak hiçbir şey bulamadım... MTK Droid Tools aracılığı ile tabletin scatter file dosyasını oluşturmak istiyorum. Neden derseniz eğer, sadece merak. Ve belki ileride başka atılımlar da yapabilirim. ADB driver yükledim usb hata ayıklamasını açtım ama yine sonuç aynı. MTK droid tools tableti bi türlü görmüyor. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim :)[hr]Yok mu bi cevap veren :)
 

MadloveR

Administrator
#3
fenliselipsikopat' Alıntı:
Arkadaşlar google'da orda burda araştırmama rağmen derdime çare olacak hiçbir şey bulamadım... MTK Droid Tools aracılığı ile tabletin scatter file dosyasını oluşturmak istiyorum. Neden derseniz eğer, sadece merak. Ve belki ileride başka atılımlar da yapabilirim. ADB driver yükledim usb hata ayıklamasını açtım ama yine sonuç aynı. MTK droid tools tableti bi türlü görmüyor. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim :)
ADB driver yüklemek yeterli değil. MTK Usb driver da yüklemeniz gerek. Youtubeda MTK droid Tools ile SP Flash romu oluşturmak için videolar var. Onlardan faydalanabilirsiniz.
 
Üst