oem kilit

'Android One 4G Sorun & Yardım Bölümü' forumunda bjk1234 tarafından 13 Ocak 2016 tarihinde açılan konu

1. bjk1234

bjk1234 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

arkadaşlar stock rom atarken oem kilidi açmayı unuttum şuan boot ekranı dönüyor başka bişi olmuyor servise gitmeden halletmenin bir yolu yokmu lütfen yardım edin

2. eskiyapar

eskiyapar Aktif Üye
    Aktif Üye

Bu konuyu oku. http://forum.turkdevs.com/konu-oem-kilidi.html

3. bjk1234

bjk1234 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

tek yol garanti diyor şuan stock rom yüklü ama acılmıyor ücret talep ederlermi

4. PoleStar

PoleStar Guest

Para Felan Almazlar. :emoji_slight_smile:

5. bjk1234

bjk1234 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

çok emin söyledin senin başınadamı geldi :emoji_grinning:

6. eskiyapar

eskiyapar Aktif Üye
    Aktif Üye

Bence ücret almazlar.Açılmadı factory reset yaptım.Öylece kaldı yaz.Servise göndermeden önce İstanbul dışındaysan elden değil kargoyla göndereceksen Telpa sitesinden vip formu doldur.Form numarasınıda telefon kutusunun içine yaz sıkıntıyı da dediğim gibi yaz kargoyla ücretsiz gönder.2-3 güne elinde olur.Anakart değişir mis gibi olur.Vip önemli işlemi hızlandırıyor.

7. PoleStar

PoleStar Guest

Buna Benzer. :emoji_slight_smile:  benin tel Hiç açılmiyordu Verdim 4 gunde yapıp Yollmislar :emoji_slight_smile: Ücretsiz :emoji_slight_smile:

8. bjk1234

bjk1234 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

istanbulda oturuyorum 1 saate yapıp teslim ederlermi öğrenci insanız İnşallah para istemezler başına gelenler varsa bilgilendirebilirmi

9. eskiyapar

eskiyapar Aktif Üye
    Aktif Üye

Evet kısa sürede yapar verirler.Aynı gün götürür durumu anlatır mutlu bir şekilde dönersin. :emoji_grinning:

10. PoleStar

PoleStar Guest

Telpanin Yeri Var. Mecidiyeköy de Oraya Git Ver 1 saat Bile Surmedem Geri verirler. Parada Almazlar :emoji_slight_smile:

11. bjk1234

bjk1234 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

İnşallah almazlar ne diye söyleyip vereyim

12. PoleStar

PoleStar Guest

Sistem Güncellemesini Yaparken Telefon Kapandı General Mobile Yazısında Kaldı dersin

İyi geceler.

13. bjk1234

bjk1234 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

iyi geceler ücret almama dileğiyle İnşAllah :emoji_grinning:

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş