One Alınır Mı?

'Android One 4G Sorun & Yardım Bölümü' forumunda Oxygen tarafından 31 Ocak 2016 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
 1. Oxygen

  Oxygen Kayıtlı Üye
  Kayıtlı Üye

  Öncelikle Admin'lere sesleniyorum özelliklede Wes 'e konularımı her defasında silip kitleme gına geldi artık forumda adminsin diye sırf kurallar var diye milleti insanları mahrum edemezsin ihtiyaçlarından. Her defasında uyarılarına uydum bu sefer rica ettim yine aynısını yaptın. Durumun aciliyeti olmasa bende bilirim konuya yorum olarak atmayı. Ayrıca sorunlar bölümünde milyon tane konu birikmiş benimki mi batıyor gözüne?

  Önce ki konuda dediğim gibi eski GMD şimdiki G2 kullanıcısıyım. Rom sevdalısıyım biraz. Şuanda ki cihazımda aşarı sorunlu ve garantisi bitmiş olduğundan ötürü satmayı düşünüyorum. Öncelikle değiştirmeye değer mi? Netten araştırdığım kadarı ile baya bi sorunu varmış bu cihazında. Geçmiş konuda ki arkadaşlarda bahsetmişti.

  Mikrofon ve sararma sorunu bunların dışında dokunmatik sorunu hoparlör sorunu yazımlımla ilgili sorular varmış. Bu sorunlar nadir mi yoksa kronik mi? Genel olarak yardımcı olur musunuz?
   
 2. Oxygen

  Oxygen Kayıtlı Üye
  Kayıtlı Üye

  Yardım edebilicek olan varmı ?
   
 3. Rygebin

  Rygebin Guest

  Kural , kuraldır. Semih hoca'nın veya benim kitlemem fark etmez veya bir başkasının. Cep Telefonu Genel Konusuna yazmanızı rica ediyorum.


  KONU KAPALI 
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş