Pcden Wifi Şifresi

'Android Sorun & Yardım Bölümü' forumunda Kard32 tarafından 6 Mart 2016 tarihinde açılan konu

1. Kard32

Kard32 Aktif Üye
    Aktif Üye

Bilgisayarımdan android cihazımdaki(tablet)kayıtlı wifi şifresini öğrenmemin biryolu varmı:adyo:

2. Celuk

Celuk Yönetici
    Site Yetkilisi Yönetici

1.092
    597
    113
    Cihaz:
    Quatro M1453|Etab 5
    Tabletini rootlayarak tabletten ogrenebilirsin kayitli wifi sifre gosterici bazi uygulamalar var ya da rootladiktan sonra rootexplorer gibi uygulamalarla kök dizinden data/misc/wifi/wpa supplicant conf dosyasini metin belgesi olarak acarak bakabilirsin
    Bunlarin hepsi icin root gerekir :goodbye:

3. Kard32

Kard32 Aktif Üye
    Aktif Üye

Tabletimin markası hi level T704.Birçok kez rootlamayı denedim.Ama baśaramadım.Bilgisayarımdan öğrenebilmemin biryolu varmı.Yada tabletimi nasıl rootlayabilirim:adyo:

4. katliam362

katliam362 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

hortlatmak gibi olmasın ama işime yaradı çok saol

5. Celuk

Celuk Yönetici
    Site Yetkilisi Yönetici

1.092
    597
    113
    Cihaz:
    Quatro M1453|Etab 5
    Cvp: RE: Pcden Wifi Şifresi

Tabletin icin custom recovery var mi
    Eger varsa custom recovery den supersu root paketi flashlayabilirsin rootlanir
    ayni zamanda yeni surum twrp lerde rootlamadan da yapabiliyorsunuz
    mount(bagla) kismindan system(sistem) i isaretleyerek file manager dan(dosya yoneticisi) yukarida dedigim dosya konumunu bulup o dosyaya tiklayip copy(kopyala) dugmesine basip sdcard dizinine atarsan ve o dosyayi bilgisayarda ya da tablette metin belgesi olarak acarsan sifreyi ogrenebilirsin :goodbye:

6. AloneMan

AloneMan Yönetici
    Site Yetkilisi Yönetici

1.223
    962
    113
    Cihaz:
    Xiaomi Mi5 Prime
    ROM:
    Miui 9 Global Beta V7.8.24
    Cvp: RE: Pcden Wifi Şifresi

Arkadaşım biz gereken cevabı vermişiz