Pil kullanımında daha önce görmediğim uygulamalar

'Android One 4G Sorun & Yardım Bölümü' forumunda dogukan0055 tarafından 10 Aralık 2015 tarihinde açılan konu

 1. dogukan0055

  dogukan0055 Kayıtlı Üye
  Kayıtlı Üye

  Güncelleme gelmemiş olmasına rağmen 2 gündür Sist Arayüzü ve Optimizasyon Ekle uygulamalarının pilden kullandığını görüyorum.Batarya ile ilgili bir sıkıntım yok yalnız merak ettim ve Sist Arayüzü %14 şarj yemiş.Boşa yedi gibi geliyor o yüzden ::emoji_grinning:  En son oyun oynarken üstten gelen bildirimi kapatırken Sist Arayüzü durdu diye hata verip ana ekrana atmıştı.Ondan beri arka planda uygulama gibi çalışıyor herhalde.Yorumlarınızı bekliyorum :emoji_slight_smile:
   
 2. Lptrex

  Lptrex Yasaklı Üye
  Yasaklı Üye

  32
  902
  0
  Sist arayuzu denen uygulama sizin bildirim cubugunuzdur o uygulamalar sizin sisteminizde orjinal olarak yuklu gelen uygulamalardir
   
 3. mustioo

  mustioo Aktif Üye
  Aktif Üye

  5.1.1 stock rom atıp sırası ile 6.0.1'e resmi güncellemeler ile getirin. Daha sonra 1 ve ya 2 dolumdan sonra optimizasyon ekle %1 den yukarı çıkmaz ::(istem arayüzü ise o kadar çok yemez. Supersu ya da hiç bit script kurma.
   
 4. dogukan0055

  dogukan0055 Kayıtlı Üye
  Kayıtlı Üye

  Anladım roottan sonra stock dönmüştüm 6.0.1 şu anlık gelmedi daha bekliyoruz en geç 5 gün sonra gelcek ztn.Peki hücresel ağ sinyali ve kablosuz nedir? Hücresel ağ sinyalinin renk değişimi de oluyor.Veri kullanıyorum ve çoğu zaman açık bırakıyorum ondan mıdır? Şarjdan şikayetçi değilim tabi ::emoji_grinning: Çünkü bütün gün anlık bildirimler alıyorum ve iyi idare ediyor bana sorarsanız.Sadece merak :emoji_grinning:
   
 5. Rygebin

  Rygebin Guest

  Hucresel ağ , veri baglantisi hizi kullanimi gosteriyor.
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş