Pop C7 açılış ekranında kalıyor

'Alcatel' forumunda heso tarafından 21 Kasım 2015 tarihinde açılan konu

1. heso

heso Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Telefona [font='Open Sans', sans-serif]Carliv Touch Recovery yükledikten sonra wipe cache dalvik cahe format reset yaptım. zip dosyası çalıştırmaya çalışırken E: can't mount hatası aldım telefonu resetledim. Telefon Alcatel one touch pop c7 ekranında takılı kalıyor. arada kapanıp açılıp tekrar aynı ekranda kaıyor. Power ve+volume up tuşuna basınca carlive giriyor. Ne yapabilirim ? bu telefonda download mode var mı ? odin yada benzeri bir araç ile yeniden yükleme yapabilir miyim ? [/font]

[font='Open Sans', sans-serif]  [/font]

2. RomMaster

RomMaster Guest

pcnize aosp romu indirin hafıza kartınıza atıp öyle kurun

3. heso

heso Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

open zip dediğimizde e can hatası alıyorum. Hafıza kartım yok ayrıca ne yazıkki.

4. RomMaster

RomMaster Guest

yemek yiyip geliyorum

5. heso

heso Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Bekliyorum hocam ::emoji_grinning: Afiyet olsun

6. RomMaster

RomMaster Guest

sağolun

forumdan twrp recoveryyi indirip hafıza kartınıza atın ve flashlayın sonucu buraya yazın

7. heso

heso Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

hocam hafıza kartına sahip değilim. diğer sistemler gibi odin veya başka bir program ile telefonu sıfırlamamız mümkün değil mi? yada usb ile herhangi bir yükleme şansımız yok mu ?

8. RomMaster

RomMaster Guest

Forumda pcden stock atma konusu mevcut

9. heso

heso Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

link verme şansınız var mı hocam ?

10. RomMaster

RomMaster Guest

Buyrun hocam
    http://forum.turkdevs.com/konu-7041x-7041d-sp-flash-stock-rom.html
    Bu konudaki stock romda sıkıntı olursa bu linktekini indirin.
    http://www.mediafire.com/?62sge67kocophne

11. heso

heso Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

çok teşekkür ederim hocam deneyip sonucu buraya aktarırım.[hr]Her iki dosyayı dadenedim formatlama işleminde başarılı oldu ama download işleminde her seferinde hata veriyor 1011 hatasını . Telefon şu anda açılmıyor pc ye takınca bağlandı sesi geliyor sadece. Ve sadece led ışığı yanıyor pc ye bağlayınca . Power tuşu yada power+ses verme tuşu da işe yaramıyor ::(

12. RomMaster

RomMaster Guest

Format atmayacaktınız ki sadece firmware upgrade yapacaktınız.Alcatel bölümünde driver paylasmistim onları yükleyerek deneyin.

13. rosdiawan

rosdiawan Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Excuse me sir, is there custum rom for alcatel 7049D, mt6735?, Thanks...

14. Babanız46

Babanız46 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

1
    0
    0
    Cihaz:
    Sony
    Abi bnde de  açılış yazisinda kaldı napacam bilemiom aradım forumlarda bulamadim bi yardım edecek kardeşimiz varmi

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş