[PORT][4.4.2]Casper Via V5 [ EMUI HONOR 3.0]

seramik111

Geliştirici Üye

-Emui 3.0 romudur.
-Rom hızlı ve akıcıdır.
-Tema desteği mevcuttur.
-Çift simdir.

-Hafıza tersdir. Başka bir hatası yok.

-Wipe data/Factory reset
-Wipe cache
-İnstall(yükle)
-Reboot system now

Rom:
Linkleri görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Kod:
Cihaz: Casper Via V5
Rom: Emuı 3.0
Geliştirici: @Seramik111

Moderatör tarafında düzenlendi:

bild

Kayıtlı Üye
Kardesim tesekkurler samsung romunu çok begendim ama çok büyük şarj problemi var telefon uyku modunda dahi çok pil tüketiyor zannedersem bunu deniyecegim...

seramik111

Geliştirici Üye
Kardeşim samsungun özellikler biraz fazla bu yüzden ram i fazla yiyor bu sebepten haliyle pilide emiyor emui - hive -miui - color os bunlarda batarya performansı süper

Wes

Administrator
os romların krallarındandır EMUI, elinize sağlık hocam.

ekleme: konudaki yazıları duzenlerseniz iyi olur, mobil sürümde kötü görünüyor.

bild

Kayıtlı Üye
Estahfurullah niye böyle hata verdi anlamadım hiç bir romda bu hatayı vermiyordu 2 kere ayni hatayi verdi 2 sindede tekrar stock roma döndüm yine denedim yine aynı maalesef

Her şey çok güzel hoş eyvallah ellerine sağlıkk. Tek bir şeye gıcık oldum onuda halledersek muhteşem olur sorunum. Telefonun en alt solunda bulunan 3 çizgiye basılı tutunca son uygulamaları kapatma bölümü geliyor. @umutcan323 Kardeşimin paylaştığı Miui Romda da aynı şekildeydi fakat ayarlardan ayarlıyabiliyordul bi el atın da düzelsin be.

seramik111

Geliştirici Üye
cwm recovery ile yükleme yapın arkadaşlar
[hr]
arkadaşlar rom sorunsuz yükleniyor şimdi yükledim yükliyemeyenler romu tekrar indirsin eksik indiriyorsunuz zip dosyasını
[hr]
KaanIbis011' Alıntı:
Peki bi soru daha resim bile çekilmiyor dahili ve sd kart dolu diyor ?
kardeşim romu yükledim şimdi kamera ile 10 resim çektim tık yok sende neden hata veriyor anlamadım tamam hafıza ters 

Depolamadan- varsayılan konum-bende Dahili depolama gözüküyor sen sd kart yap reset at tlf bi bak bakim düzelicekmi

Cvp: RE: [PORT][4.4.2]Casper Via V5 [ EMUI HONOR 3.0]

seramik111' Alıntı:
cwm recovery ile yükleme yapın arkadaşlar
[hr]
arkadaşlar rom sorunsuz yükleniyor şimdi yükledim yükliyemeyenler romu tekrar indirsin eksik indiriyorsunuz zip dosyasını
[hr]
KaanIbis011' Alıntı:
Peki bi soru daha resim bile çekilmiyor dahili ve sd kart dolu diyor ?
kardeşim romu yükledim şimdi kamera ile 10 resim çektim tık yok sende neden hata veriyor anlamadım tamam hafıza ters 

Depolamadan- varsayılan konum-bende Dahili depolama gözüküyor sen sd kart yap reset at tlf bi bak bakim düzelicekmi
Denedim abi olmadı

seramik111

Geliştirici Üye
kardeş çatır çatır çekiyor sd kartını çıkar geri tak
[hr]
bi video çekip atıyorum
[hr]
Linkleri görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 ARKADAŞLAR HAFIZA SORUNU YAŞIYANLAR ZİP DOSYASINA ÇİFT TIKLAYIP (SYSTEM-BİN KLASÖRÜNE BU DOSYAYI SÜRÜKLEYİP BIRAKSIN SORUN DÜZELİR
YADA ZİP DOSYASINI Bİ KLASÖRE ÇIKARIP (SYSTEM -BİN KLASÖRÜNE BU DOSYAYI KOPYALA YAPIŞTIR KOPYALA DEĞİŞTİR  SORUN DÜZELİR