[PORT][4.4.2][ROM] *** LG G3 Rom By Dr.Razor™ ***

'Discovery Kitkat Custom Romlar' forumunda Dr.Razor™ tarafından 26 Ocak 2015 tarihinde açılan konu

1. Dr.Razor™

Dr.Razor™ Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

993
    1.323
    93
    Cihaz:
    Nokia 6020
    LG G3 Rom by Dr.Razor™

Merhaba. Lg g3 e en şimdilik en cok benzeyen romla karşınızdayım . Rom porttur. G3 clone bir telefondan portladım. Muhteşem bir deneyim yaşayacaksınız 

Bana sorulmadan ve benden izin alınmadan HİÇBİR SEKİLDE romun (ç)alınıp başka forumlarda paylaşılmasını istemiyorum. Aksi takdirde haklarımı helal etmiyorum... Romun facebook,twıtter, blog forum vb. yerlerde de paylaşılmasına izin vermiyorum . İZİNSİZ PAYLAŞANLA AHİRETTE GÖRÜŞÜRÜZ ...  

Özellikler:

- Romda cift tıklamayla ekranı kilitleme var ama açma yok !
    - Ekran kapaliyken ses acma tusuna basili tutarsaniz notlar, ses kapama tusuna basili tutarsaniz kilit ekrani gelir ! O0
    - LG G3 clone romudur. birebir diyebiliriz.
    - Gerek ram gerekse pil performansı bakımından şahane.
    - Stabil kitkat taban alınarak portlandı. Stabil kitkatta olan sorunlar yok. xposed yüklenmemesi vs . 
    - Romdaki gelen hataların % 90 ı cözüldü kullanımı etkilemeyecek ufak iki hata kaldı. 
    - Birebir g3 deneyimi yaşayacaksınız. ss ler herşeyi anlatır 
    - Romun kendi dialerinde hatalar olduğu için dialer ve contact apk yı Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.  hocamın g3 romundan aldım sıkıntısız çalışıyor. Fotoğrafta görünen orj dialer.
    - Dr.Razor™ kim diye sormayın benim yeni nickim olucak inşallah 

Ekran görüntüleri: 

Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir. Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir. Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir. Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir. Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir. Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir. Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir. Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir. Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir. Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Romun kurulumu:

-Wipe data
    -Wipe cache 
    -Format system
    -Advanced/dalvik cache wiped

Rom Link: Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

[font='Open Sans', sans-serif]Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir. [/font]

Soft key'in kapalı olmasını istiyorsanız bu fixi cwm den direk flashlayın: Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Soft key'in tekrar açılmasını istiyorsanız bu fixi cwm den direk flashlayın: Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

G3 kilit ekranı isteyenler için: Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Walkman için fix(walkman kurmadan önce cwm den hiçbir wipe yapmadan flashlayın): Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Orj.Rom Link: Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Hataları:

- Pc ye bağlayınca usb bellek modu yok ama diğer modlar sıkıntısız.
    - Kapatma menusunde sadece kapatma var yeniden başlat vs yok.
    - Sadece kendi dosya yöneticisi hafızayı ters gösteriyor unutmuşum 

Kullanıcı olarak, emek verilmiş bir romdan teşekkürünüzü esirgemeyin

2. Uchiha Itachi

Uchiha Itachi Aktif Üye
    Aktif Üye

214
    22
    18
    teşekkürler  :cool:

3. yusuf99

yusuf99 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

2
    0
    0
    roma çift tıklamayla uyandırma yapamazmısınız

4. serkan75

serkan75 Yönetici
    Site Yetkilisi Yönetici

809
    821
    93
    Cihaz:
    REDMİ 3S
    BU şu anda imkansız. Tabi Dr. Razor daha iyi bilir :emoji_slight_smile:
    [hr]

5. yusuf99

yusuf99 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

2
    0
    0
    teşekkürler

6. Prototype

Prototype Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

27
    1
    0
    hocam hafıza sorunu için romla birlikte fix verecekmisiniz ?

7. Dr.Razor™

Dr.Razor™ Administrator

993
    1.323
    93
    Cihaz:
    Nokia 6020
    Hafiza sorunu icin simdilik fixe gerek yok cunku hafiza sadece kendi dosya yoneticisinde ters ;) baska dosya yoneticilerinde normal  :goodbye:

Cift tikla uyanma olmaz arkadaslar ama uyutma var. Oyle 3. Uygulamalar gomupte sizlere o tarz bir kapatip acma olayi sunmam ;)

8. crzy81

crzy81 Aktif Üye
    Aktif Üye

107
    15
    18
    Hocam su dialerdeki kararmanin cözümü mumkunmu varmı bunla ilgili bi calismaniz

9. Prototype

Prototype Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

27
    1
    0
    hocam rom linki ne zaman gelir ?

10. Prototype

Prototype Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

27
    1
    0
    hocam bu romu sabırsızlıkla bekliyorum bi cevap vermediniz ?

11. Dr.Razor™

Dr.Razor™ Administrator

993
    1.323
    93
    Cihaz:
    Nokia 6020
    upload imkanım olmdıgı için eski bir sürümü verdim. fark sadece arama ekranı orj olması gerekir. deneyip bana bilg verrseniz sevinirim

12. Prototype

Prototype Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

27
    1
    0
    Hocam zaten arama ekraninda sıkıntı vardı yine aynisi mi acaba ?

13. Apeiron7

Apeiron7 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

29
    0
    1
    Rom gayet güzel ellerine sağlık ama galeri durduruldu hatası veriyo bunun bi çözümü varmı

14. mertcanmrt

mertcanmrt Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

2
    0
    0
    Fix ler Biraz Karisik Yardımcı Olurmusunuz

15. Uğur Kaygın

Uğur Kaygın Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

5
    0
    1
    rom mükemmel de şu son üç hata düzeltilirse süper olur :emoji_slight_smile:

16. salsa22

salsa22 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

3
    0
    0
    Hocam arama ekranı fix gelsin kapanmasın. SAĞOL HOCAM DÜZELMİŞ 

17. zahidd

zahidd Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

22
    3
    3
    Hocam eline saglik rom ve özellikle arama ekrani cok guzel olmuş. Ama cagrida hoparlörü acamiyoruz heralde

18. Yasemin Parlak

Yasemin Parlak Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

38
    0
    0
    Soft key ne işe yarıyor

19. Dr.Razor™

Dr.Razor™ Administrator

993
    1.323
    93
    Cihaz:
    Nokia 6020
    softkey ekranda bulunan dokunmatik tuşlardır. geri, ana ekran, acık uygulamalar. cihazda zaten bulunduğu için iki tane olsun istemiyorsanız fixle kapatabilirsiniz

20. byresident

byresident Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

5
    0
    1
    Romda telefonu ses tuşları ile uyandırma var mı ?

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş