[PORT][ROM][4.2.1] ***Lewa OS v6 Release Candidate By Dr.Razor™***

'Discovery JellyBean Custom Romlar' forumunda Dr.Razor™ tarafından 26 Ocak 2015 tarihinde açılan konu

1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  1. Dr.Razor™

Dr.Razor™ Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

994
    1.317
    93
    Cihaz:
    Nokia 6020
        Lewa OS v6 Release Candidate By Dr.Razor™

Uzun bir aradan sonra sizlerleyim O0 lewa nın zte v987 için yapmış olduğu bir rom. Forumdaki beta sürümün alphası diyebiliriz. Romda bircok yenilik var...

Bana sorulmadan ve benden izin alınmadan HİÇBİR SEKİLDE romun (ç)alınıp başka forumlarda paylaşılmasını istemiyorum. Aksi takdirde haklarımı helal etmiyorum...  

ÖZELLİKLER: 

- ZTE v987 den portlandı.
    - Kasmalar vs giderildi.
    - Full lewa uygulamaları ekli. 
    - Performans acısından oldukça iyi.
    - Boşta ram 500 mb kadar.
    - Stabile yakın bir romdur. 
    - Çift simde 3g yok.
    - ROM İNGİLİZCEDİR. TÜRKÇE DİL DESTEĞİ VERMEYECEĞİM. VERMEK İSTEYEN ARKADAŞ OLURSA BERABER YAPILABİLİR. BENİMLE İLETİŞİM KURSUN O0
    - Romun nasıl aktığını kullanınca anlayacaksınız :emoji_grinning:

EKRAN FOTOĞRAFLARI:

Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

[size=14pt]ROM LİNK:[/size]Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Alternatif: Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Orj. rom link: Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Kurulum:

-Wipe data
    -Wipe cache 
    -Format system
    -Advanced/dalvik cache wiped

TEŞEKKÜRLER:

Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir. (Special Thanks) O0

Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir. (Special Thanks) O0

Test eden Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir. Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir. Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir. teşekkürler.

Kullanıcı olarak, bu kadar emek verilmiş bir romdan teşekkürünüzü esirgemeyin 

2. sancaktar

sancaktar Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

6
    0
    1
    TÜrkçe desteği lütfen

3. Semihzeal

Semihzeal Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

24
    1
    0
    Türkçe desteği lütfen #rez :emoji_slight_smile:

4. Tmp341

Tmp341 Aktif Üye
    Aktif Üye

334
    47
    28
    Cihaz:
    GM Discovery
    ROM:
    MIUI 7.3.23
    Bu roma destek gelmez, en azından @[font='Open Sans', sans-serif]Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.[/font] tarafından  :emoji_slight_smile: Telefonu değiştirdi çünkü.

5. okydoky

okydoky Guest

yahu rom çok hoşuma gitti evet epey geçmiş üzerinden ama denemek lazım .Tugay Biz şmdi KK den JB ye geçmemiz geri dönerken sorun olmuyo dimi rahatlıkla classic full wipe kurulum sonra benm Alice yedeğe dönerken sorun çıkarmaz dmi? @Tmp341

6. hiçbir sorun çıkarmaz, bu arada belki türkçe için çalışma yapabilirim boş bir zamanımda :emoji_slight_smile:

7. Batman™

Batman™ Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

50
    27
    0
    bu romun stable ve yeni surumu cikti

8. stable sürümü çıktıysa çeviri iptal :emoji_grinning:

9. engiin

engiin Aktif Üye
    Aktif Üye

103
    9
    0
    nerede?

10. Batman™

Batman™ Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

50
    27
    0
    İsterseniz yeni çıkan sürümü portlayıp paylaşıyım

11. Yeni sürümün portu şuan elimin altında :emoji_grinning: al sen portla ben bırakıyorum

12. Batman™

Batman™ Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

50
    27
    0
    Needrom da lewa os 6 nın jb ve kitkati var hangisini portlayım

13. engiin

engiin Aktif Üye
    Aktif Üye

103
    9
    0
    ikisinide portla hocam en iyisi,

14. Batman™

Batman™ Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

50
    27
    0
    tamam ikisinide portlayım ancak jb olan stable kitkat olan alpha sürümüdür

15. RomMaster

RomMaster Guest

Sen kitkatı portla da jb sonra halledersin

16. Creative®

Creative® Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

233
    559
    0
    dostum sana portlayamazsın demiyorum ama os romlar çok farklı portlanır ve port işi o kadar kolay degil ben bile bi rom için bi hafta ugrasmadım sonra  çözdümki rom cok farklı bi sebebten portlanmıyor su an elimde 3 portlanmış rom var ve 3 ününde hatası ortak acılıyor fakat hataları ortak birini çözersm digerleride çözülcek :emoji_slight_smile:

17. jbde işler kolay :emoji_slight_smile:

18. Creative®

Creative® Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

233
    559
    0
    Jb de nasıl portlanır aynı yontemlemı ?

19. hayır programı var

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş