PUSULA

'Discovery Sorun & Yardım Bölümü' forumunda smnk tarafından 29 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

1. smnk

smnk Aktif Üye
    Aktif Üye

Arkadaşlar bana stabil çalışan, reklam içermeyen bir psula programı lazım.kıble bulmada kullanacağım için hassas olması lazım.stock romda vardı.onu baska romlarda nasıl kullanırız.onun anlatımını bile yapsanız olur

2. RomMaster

RomMaster Guest

Googlenin pusulasini indir

3. smnk

smnk Aktif Üye
    Aktif Üye

Hocam rica etsem daha detaylı anlatır mısınız.

4. RomMaster

RomMaster Guest

Dostum sana az sonra pusula apksi verecem bunu system app klasorube at izinleri rwrr yap
    [hr]
    https://play.google.com/store/apps/details?id=kr.sira.compass Ya da hiç uğraşma bunu indir kullan

5. smnk

smnk Aktif Üye
    Aktif Üye

Hocam teşekkür ederim.Daha önce marketten birkaç tane indirmiştim ama genelde sapıtıyorlardı.Bir de bunu deneyeyim.Aslında stock romdakini kullanbilsem o da iyiydi ama custom romda çalıştıramadım.Sağolasın.

6. RomMaster

RomMaster Guest

Lib dosyaları ve framework uyumlu değildir amigo OS romunda orjinal pusula var o romu da kullanabilirsin

7. STAN

STAN Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

453
    214
    0
    Surdaki pusulaya bak bi gmd2 pusulası :emoji_slight_smile:
    http://forum.turkdevs.com/konu-alcatel-onetouch-uygulamalar-ve-media-dosyalari.html

8. overlord

overlord Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Bu konuyla alakası yok ama birşey sormak istiyorum. Ben orjinal kitkattaki hava durumu apk sini root explorer dan stock jb ye attim çalışmadı. Neden olabilir ?

9. RomMaster

RomMaster Guest

1-Jb KK uyumsuzluğu var
    2- o hava durumu başka KK romda bile zor çalışır

10. overlord

overlord Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Yani widget in calismamasi normal. Bende eksik birşey mi yaptim diyordum.

11. RomMaster

RomMaster Guest

Senin hatan deği :emoji_grinning:

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş