recents app

'Discovery Sorun & Yardım Bölümü' forumunda murat61 tarafından 30 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. murat61

murat61 Aktif Üye
    Aktif Üye

Ya hemen hemen 10-15 tane gelistirici var hemen hemen 10 tanesinden rica ettim suna bi fix verebilirmisiniz diye yani çokmu zor sizin icin merak ediyorum :emoji_slight_smile:
    [hr]
    Cevap veren hocalara tesekkurler ozelden bi iki kisi donmus bana suan :emoji_slight_smile:

2. Lptrex

Lptrex Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

32
    902
    0
    yahu hangi roma nerden fix verek sen tabak diyince annen sana yemek getiriyormu ? bi söyle şu romun şurasında sorun var fixler misiniz diye
    edit: arkadaş xperia v4.0 romda recent kısmı card stack wiev yapmayı  istiyormuş bana söyledi

3. murat61

murat61 Aktif Üye
    Aktif Üye

Dr.Razorun son paylastığı art romda kullanacam

4. Wes

Wes Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

2.590
    2.469
    113
    Cihaz:
    ZTE Axon 7
    Valla nasıl yapılacağının konusunu attım, forumda var. Bi zahmet siz yapıverin

5. murat61

murat61 Aktif Üye
    Aktif Üye

Hocam ben ne anlaym onu yapmaktan baktm ona yapamam onu yapabilsem zaten size soylemem emin ol

6. Lptrex

Lptrex Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

32
    902
    0
    tek ben mi göremiyorum profilinizden bakdım öyle bir konu yok bayada bakdım nasıl  yapıcaz konusunun linki atabilir misiniz

7. Wes

Wes Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

2.590
    2.469
    113
    Cihaz:
    ZTE Axon 7
    yapamayacak bişey yok. forumda herşeyin anlatımı var. biraz kurcalayacaksınız o kadar. 

Heryere yazmışsınız zaten, konu gereksiz olduğu için konuyu kilitliyorum, iyi akşamlar.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş