[ROM][4.4.4] FIUI 2.25.1f I9300 [24/06/15]

'Samsung Galaxy S3' forumunda JRLejoyner tarafından 27 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

1. JRLejoyner

JRLejoyner Yönetici
    Site Yetkilisi Yönetici

955
    294
    63
    Cihaz:
    Samsung Note 3
    ROM:
    Morphose Nougat v2
    Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
    Current Version: FIUI 2.25.1f [24/06/2015]​

Arayüzü çok akıcı ve stabil ram kullanımı orta derece :emoji_slight_smile: Cyongenmod tabanlıdır. Arayüz çok müthiş hayran kalıcaksınız :rool: Günlük kullanıma uygundur hata görmedim.

Rom Link: https://mega.co.nz/#!Ipci1LoY!HXJR6zdeW-Ro2KvUV4VDwuN02ybN_qX-pm8ezyan5Gk

Gaps Link: forum.xda-developers.com/android/software/reborn-gapps-t3074533

Kurulum:
    -İşlemlere başlamadan mutlaka yedek alınız.
    -Romu ve gapsı indirin anadizine atın.
    -Recoveryden (philz yada twrp olsun) factor reset,wipe cache,wipe dalvik, clean to install new rom diyin
    -Ardından romu flashlayın bekleyin telefon açılsın sonra recoveryden gapsı flashlayın ve wipe cache yapın.Kurulum bitmiştir.

2. azap31

azap31 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

hocam romu denedim gerçekten hata sıfır ve stabilite çok güzel şarj konusundada bir kere şarj etmemle 10 11 saat kullanıyorum mobil veri sürekli açık bi şekilde. Romu beğendim ama biraz basit kaldı uni os flyme os gibi romların türkçe portlanmış olarak anlatım yapabilirsen çok sevinirim tencent os ve uni os romlarına hayran kaldım ama dil desteği olmayışından kullananamadım bunlar elinde varsa paylaşım yaparmısın

3. JRLejoyner

JRLejoyner Yönetici
    Site Yetkilisi Yönetici

955
    294
    63
    Cihaz:
    Samsung Note 3
    ROM:
    Morphose Nougat v2

Yorumunuz için teşekkürler, isteğinizi tam anlamadım daha açık yazabilirmisiniz

4. azap31

azap31 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

UNİ OS , Flyme Os , Tencent Os gibi romların kurulumlarınıda anlatabilir misiniz ve bunlara türkçe dil ekleme gibi bi şansımız varsa onu da açıklar mısın

5. JRLejoyner

JRLejoyner Yönetici
    Site Yetkilisi Yönetici

955
    294
    63
    Cihaz:
    Samsung Note 3
    ROM:
    Morphose Nougat v2
    Morolocale 2 uygulaması ile flyme os %30 civarı Türkçe oluyor diğer romlarda da deneyebilirsiniz uygulamayı, dediğiniz romların kurmadım kurduğum zaman paylaşırım

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş