Rom portluyorum sorunlar var

'Discovery Sorun & Yardım Bölümü' forumunda QuicklyM tarafından 28 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

1. QuicklyM

QuicklyM Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

33
    40
    0
    [font=helvetica, arial, sans-serif]Arkadaşlar biraz yardımınıza ihtiyacım var.Forum'da anlatılan şekilde rom portladım fakat paylaşmadan önce bir kaç şeyi değiştirmek istiyorum.[/font]

[font=helvetica, arial, sans-serif]*Bildirim panelini nasıl değiştirebilirim ?
    *Wifi simgesi çok büyük duruyor nasıl değiştirebilirim ?
    *Romda hiç duvar kağıdı yok.Diğer romlardan alıp bu roma eklemek istiyorum nasıl yapacağım ?[/font]

[font=helvetica, arial, sans-serif]Yardımlarınızı bekliyorum , şimdiden çok teşekkürler[/font]

2. STAN

STAN Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

453
    214
    0
    Systemuı.apk editlemen lazım bildirim paneli icin . Wifi simgesi icinde aynı sekilde duvar kağıdı icin framework-res.apk acıp res / drawable-xhdpi veya drawable-nodpi klasorundeki default walpaperi degistirmen lazım kolay gelsin biraz araştırma yap cozersin :emoji_slight_smile:

3. onur688

onur688 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

@STAN şu linke bi bakabilirmisin http://forum.turkdevs.com/konu-status-bar-ve-bildirim-paneli.html

4. QuicklyM

QuicklyM Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

33
    40
    0
    Bildirim panelini hallettim simgeler düzeldi fakat parlaklık ayarı değişmiyor.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş