Rom tavsiyeai olan?

'Discovery Sorun & Yardım Bölümü' forumunda Rafet Çolak tarafından 11 Aralık 2015 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. Rafet Çolak

Rafet Çolak Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Merhaba arkadaslar biliyosunuz ki yine boyle bi konu acmistim fakat bu konuda baska seylerden de size bir seyler soracam.Sorularim:

1-Oncelikle ben gidgat ultimate kullaniyorum ve gayet memnunum fakat ben birazcik performans taraftari oldugum icin daha performansli bir rom varsa bana soyler misiniz?

2-Ben stock logo bin dosyaysini editledim ve bunu paylasmak istiyorum fakat hani rom yuklenirken orada turkce olarak kernel yukleniyor,sistem siliniyor veya www.turkdevs gibi yazilar yaziyor ya peki ben nasil bunu yapicam?Mesela yuklenirken edit by Rafet yazmasini istiyorum nasil yapacam?

3-İyi bir klavye onersi olan varsa bana soyleyebilir mi?

Not:Konu acmakta pek iyi degilim buyuzden konuyanlis yerde olabilir.Kusura bakmayin.  :utandim:

Cihazim:General mobile 1

2. Xyoline

Xyoline Aktif Üye
    Aktif Üye

324
    110
    43
    Cihaz:
    Samsung Galaxy C7
    ROM:
    Stok rom (6.0.1)
    1- Bu konudan devam edin; http://forum.turkdevs.com/konu-custom-rom-onerileri-ana-konu.html
    2- Malesef hiçbir fikrim yok :emoji_grinning:
    3- Xperia'nın kendi klavyesi çok iyidir hocam. Bu linkten indirebilirsiniz; biraz bekledikten sonra Download butonu aktif olacak. = http://www.apkmirror.com/apk/sony-mobile-communications/xperia-keyboard/xperia-keyboard-6-7-0-92-android-apk-download/

3. Rafet Çolak

Rafet Çolak Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Saolun hocam

4. Fasty^

Fasty^ Aktif Üye
    Aktif Üye

2.soru için forumda konu mevcut başlangıç için rom düzenleme diye birşeydi heralde bulamazsan özelden sor yardımcı oluruz

5. Rafet Çolak

Rafet Çolak Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Tesekkur ederim

6. ArdaKozkı

ArdaKozkı Yönetici
    Site Yetkilisi Yönetici

419
    229
    43
    Cihaz:
    LG G4
    1-Saf Aosp romlar performans olarak iyidir.
    2-UpdaterScript dosyasını düzenleyerek yapabilirsiniz.
    3-Klavye olarak Xperia™ Klavye en iyisi.Ama klavyeye alışmak zor :emoji_slight_smile:

7. Orochi™

Orochi™ Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

4.459
    3.798
    122
    Cihaz:
    Nx569j,Kenzo,Touch
    ROM:
    MIUI 9.6 /Nubia ui 4/amigo Os
    Ana konudan devam edin.

KAPALI.