rom yükleme sorunu

hllsygn

Kayıtlı Üye
#1
Selamlar. 

3 senelik htc One X telefonuma Custom Rom yükleyeyim dedim. Sanırım biraz elime yüzüme bulaştırdım.  
   
http://forum.xda-developers.com/htc-one-x/orig-development/rom-aicp-8-0-lp-5-0-2r1-endeavoru-t3026396

Şu adresteki AICP romu yüklemeye karar verdim. dosyayı indirdim. birşekilde telefonu rootladım ve clockworkmod recovery diye bir recovery programı yükledim. Daha sonra bir yedek aldım. Bütün cache'leri, systemi, wipe cache falan herşeyi sildim, bu arada yedeği de silmişim. Rom'um image dosyasını çalıştırdım, hatasız kuruldu göründü. Telefonu baştan başlattım. 

Telefon yeniden başlayınca yeni rom'un logosu çıkıyor, dönüp duruyor. Yarım saat, bir saat bekliyorum bir değişiklik yok. Telefonda bir yedek de olmadığından eski sisteme geri dönemiyorum, sdcard'a dışardan erişip başka bir image dosyası yükleyemiyorum. Elim kolum bağlı kaldı. 

Şimdi benim ne yapmam lazım, yapmam gereken birşeyi mi atladım bunu da bilmiyorum. Telefonun sdcardına bilgisayardan ulaşıp dosya atabileceğim bir sistem var mıdır? Yardımcı olmak, yol göstermek isteyen olur mu acaba? 
 

hllsygn

Kayıtlı Üye
#3
teşekkürler, fakat içinde fastboot'tan başka birşey olmayan telefona htc sync ile erişebilir miyim? sdcard'da yüklemeye çalıştığım rom'dan başka bir yedek yok.
 
#9
Kurmaya çalıştığınız rom içinde duruyormuş romu wipelarla tekrar kurun
Wipe yaparken "forrmat system" de yapın
Çok büyük ihtimalle romun updater scriptinde format system satırı bulunmuyor
 
Üst