Root simgesi

'Android One 4G Sorun & Yardım Bölümü' forumunda bruteking tarafından 15 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

1. bruteking

bruteking Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Selamın aleyküm arkadaşlar. Telefonumda temasek 6.0.1 cm13 romu yüklü. Telefonun gelistirici seceneklerinden root erisimini actim. Daha sonra bikdirim cubugunda # isareti cikti ve gitmedi. Ne kadar root kaldirsam daha gitmedi. Rootu da karnel auditor icin yapmistim. Bu arada bu simge telefon yeniden basladiktan sonra oldu.

2. Orochi™

Orochi™ Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

4.459
    3.803
    122
    Cihaz:
    Nx569j,Kenzo,Touch
    ROM:
    MIUI 9.6 /Nubia ui 4/amigo Os
    Bildirim cibuguna bildirimi geliyorsa o bildirime uzunca bas bildiri ayarlarina gir ordan bildirimi kapatmayi dene bakalim.

3. Uchiha Itachi

Uchiha Itachi Aktif Üye
    Aktif Üye

bende çok uğraşmıştım gitmiyor daha. ROOT yetkisi verdiğin uygulamayı verileri temizle sonra kaldır/devre dışı bırak. telefonu yeniden başlat

Bildirimleri engellersen gene ROOT yetkisine sahip olur sadece görmezsin. tavsiye etmem zararlı uygulamalar olabilir

4. bruteking

bruteking Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Anladım saolun. Nasıl olduysa gitmiş simge, daha yeni farkına vardım. :emoji_grinning:

5. 202ultimate548

202ultimate548 Aktif Üye
    Aktif Üye

311
    55
    28
    Cihaz:
    ZTE Axon 7
    ROM:
    Mifavor 5.2 v3.0 B11
    Cvp: Root simgesi

Aleyküm Selam
    Root yetkisi geliştirici seçeneğinden aktif edip, root yetkisi isteyen bir program açtığında bildirim çubuğunda supersu işareti gelir.
    Çözümü: supersu uygulamasını yükle ve  supersu güncelleme isteyince güncelle, telefonu yeniden başlat.
    Artık istediğin root yetkisi isteyen uygulamaya gir, bildirim çubuğunda supersu işareti gelmez.

6. bruteking

bruteking Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Cvp: Root simgesi

Tesekkur ederim saolun. Bir de xperia romunu ne zaman yayinlamayi planliyorsunuz? En gec bir hafta icinde demissiniz tanitim bolumunde de, sabirsizlikla bekliyorum :emoji_grinning:

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş