ROOT SONRASI DOKUNMATİK ÇÖZÜMÜ

Arkadaşlar çözüm çok basit. İlk olarak https://yadi.sk/d/l4ULrQQRjuN2x adresindeki dosyaları indirip rar yardımı ile çıkartın. Daha sonra Root Explorer ile /system/priv-app klasörü içerisine atın. Daha sonra tableti aç kapa yapın. Ayarlara gidip EKRAN bölümünden KALİBRASYON seçeneğine tıklayıp 10 saniye bekleyin sorun çözülmüştür :). Kalibrasyon yapılırken ekrana dokunmayın.
Not: link alıntıdır fakat çözüm bana aittir. Vakit olsaydı Upload ederdim ama yazılılar malum :)
AYARLAR APKSI DEGISMEDEN KALIBRASYON YAPAMAZSINIZ

erdivtnsvr

Kayıtlı Üye
Root Explorerdan izinleri ayarlarken hata alıyorum. Ne yapmam gerekiyor?

Edit: Sorunu hallettim. İzinleri ayarlamadan önce geçerli olan system.apk yi silince düzeldi. Fakat şimdi de ayarlara girince ayarlar çöküyor.

yedinumara

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Arkadaşlar çözüm çok basit. İlk olarak
Linkleri görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
adresindeki dosyaları indirip rar yardımı ile çıkartın. Daha sonra Root Explorer ile /system/priv-app klasörü içerisine atın. Daha sonra tableti aç kapa yapın. Ayarlara gidip EKRAN bölümünden KALİBRASYON seçeneğine tıklayıp 10 saniye bekleyin sorun çözülmüştür :emoji_slight_smile:. Kalibrasyon yapılırken ekrana dokunmayın.
Not: link alıntıdır fakat çözüm bana aittir. Vakit olsaydı Upload ederdim ama yazılılar malum :emoji_slight_smile:
AYARLAR APKSI DEGISMEDEN KALIBRASYON YAPAMAZSINIZ
dosya indirilemiyor. link ölmüş. sadece kalemle kullanılıyor tablet. neyi bulsam deniyorum. dosyayı upload şansı var mıdır?