S3 mini menü tuşu takılı kaldı

#1
Merhaba arkadaşlar;
S3 mini cep telefonum var baştan söyleyeyim garantisi yok.Menü tuşu takılı kaldı. Kafasına göre çalışıyor. Normal ekrandayken bi açılıyor bi kapanıyor kullanımı mı aşırı derece etkiliyor.Telefoncuya gittim ekranı değiştirmem gerek direk tuşlara erişemem dedi ve 180 lira fatura çıkarttı bende kabul etmedim. Kapasitif tuşları iptal etmemin bir yolu var mı ve ya bu sorunu başka şekilde çözebilir miyim.
 
#5
Sanırım menü tuşu diyerek yanlış bir tarif kullandım.Home tuşunun solundaki tuştan bahsediyorum.Kafasına göre çalışıyor. mesaj yazarken ve ya herhangi bir ekranda sürekli basıp basıp duruyor kendiliğinden.
Başka bir görev nasıl atayabilirim o tuşa .
 
#6
Sen de beni anlamadım onun görevi ayarları göstermek mesela ya işte onun görevini menü göster yerine başka bir şey yapabilirsin o da sana engel olmaz :)
 
#13
Teşekkür ederim link için . Öncelikle  http://repo.xposed.info/module/de.robv.android.xposed.installer   bu linkten xposed indirdim sonra da http://repo.xposed.info/module/com.ceco.gm2.gravitybox bu linkten gravity boxı kurdum. telefonda şu an jelly bean sürülümü kurulu o yüzden jb yazan gravityboxı indirdim ve kurup yeniden başlattım telefonu
 
Üst