sadece USB baglantisi

'ETAB 5 Sorun & Yardım Bölümü' forumunda remember79 tarafından 20 Ocak 2016 tarihinde açılan konu

1. remember79

remember79 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

merhaba. kac gundur forumu geziyorum ama ne yapacagimi bilmedim. ben öğretmenim ve etab5 öğretmen tableti var. bana sadece PC bağlantısı gerekli. root twrp ROM filan derken kafamiz karışıyor. mebden değil tablete zarar vermekten hic açılmaz hale gelmesinden korkuyorum. USB bağlantısını veya en azindan otg destegini en kestirme hangi yoldan acabilirim? yardımcı olursanız çok sevinirim. bir de sunu sorayim,: otg kablosuna USB bellek takarak kullanmakla çift USB çıkışlı bellek kullanmak arasında fark var midir cihazın algılaması açısından? teşekkür ederim.

2. ninjassasin45

ninjassasin45 Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Merhaba hocam önce twrp yüklemeniz zorunludur : http://forum.turkdevs.com/konu-rehber-guncellendi-etab-5-twrp-recovery-yukleme.html
    Sonrada otg zipini flaşlayın ve wipe atın : http://forum.turkdevs.com/konu-twrp-mod-flaslanabilir-otg-destegi.html
    Dikkat bu işlemleri yaptıktan sonra tabletiniz kilitlenebilir.
    [hr]
    2. Hiç bir fark yoktur.

3. remember79

remember79 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

tablet kilitlenebilir derken bir şeyi yanlış yapmam durumunda mı yoksa bu genel bir risk mi?

4. Celuk

Celuk Yönetici
    Site Yetkilisi Yönetici

1.092
    599
    113
    Cihaz:
    Quatro M1453|Etab 5
    Bunlari yuklese bile kurumsal cihaz yoneticisi engeller rom yuklemesi ya da kirmasi lazim

5. ninjassasin45

ninjassasin45 Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Yok bu Kurumsal Cihaz Yöneticisi sayesinde olan bir şey sizin yerinizde olsam direk yeni unlocked stok roomu atarım.
    Nedeni siz twrp den flaşlarken root dizinine ellemiş oluyorsunuz. Buda tabletinizin Kurumsal Cihaz Yöneticisi tarafından kilitlenmesine sebep olur.
    [hr]
    Aynn Öyle....

6. remember79

remember79 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

sorun cozulmedi ama ilginize gercekten cok teşekkür ederim.

7. RomMaster

RomMaster Guest

Sorunun çözülmesi için sistemi kırmanız gerekmekte.Sonra diğer adımlara geçersiniz.İsterseniz size yardımcı olayım.
    Ayrıca dikkat ile söyleyeyim tabletiniz kitlenmeyecek.

8. mrlndgn

mrlndgn Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Kilitlensede sorun degil yapilir.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş