samsung galaxy grand neo twrp yapma recovery dosyası yok diyor

'Samsung Sorun & Yardım Bölümü' forumunda Ismail655 tarafından 20 Mart 2016 tarihinde açılan konu

1. Ismail655

Ismail655 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

samsung galax grand neo twrp yapacağım uye oldum link gozukmuyor

2. Neo1

Neo1 Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Üyeliğinizin Aktifleştirmesiyseniz Linkler Gözükmeye Bilir.

3. Ismail655

Ismail655 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Cvp: samsung galaxy grand neo twrp yapma recovery dosyası yok diyor

uyeliginiz aktiflesdi diyor ama aktiflesmemis gibi gorunuyor grand neo recovery twrp dosyasını paylasırmısınız
    [hr]
    Bu sayfaya erişim izniniz yok. Bunun sebebi aşağıdaki nedenlerden dolayı olabilir:
    1. Üyelik hesabınız yasaklanmış veya bu sayfaya erişim izniniz engellenmiş olabilir.
    2. Yöneticilere ait özel bölüme veya izniniz olmayan bir kaynağamı girmeye çalışıyorsunuz? Forum kurallarından bu işlemi yapma yetkinizin olup olmadığını kontrol ediniz.
    3. Hesabınız, hala aktivasyon maili veya yönetici onayı bekliyor olabilir. (Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.)
    4. Eğer doğrudan bu sayfaya eriştiyseniz, size izin verilen uygun formlar veya linkleri kullanabilirsiniz.
    Şu anda Giriş Yapılan Kullanıcı Adı: 'Ismail655'                    aktivasyon kodunun tekrar yolla diyorum bu gelyor  Üyelik hesabınız aktif görünüyor ve E-posta doğrulaması yapmanıza gerek yoktur. bu sorunum var
    [hr]
    Mehmet kuran kardesim sen yadiks den atarmisin dosyayi linkini versen olmazmi burda gozukmuo link telden de gozukmuo bilgisayardada oyle bi yardim etseniz

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş