samsung star

'Samsung Sorun & Yardım Bölümü' forumunda Enes Çoban tarafından 13 Ağustos 2015 tarihinde açılan konu

1. Enes Çoban

Enes Çoban Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

samsung star a imei nasıl atarim mgt sn 2.0 denedim olmadi

2. nitrogen

nitrogen Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

68
    13
    0
    forumda birçok yöntem var bu konuda değerli arkadaşım örnek olarak Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir. linke bakabilirsin.

kolay geldin

3. sagopala

sagopala Aktif Üye
    Aktif Üye

starın java olduğundan haberi yok sanırım arkadaşın =D

4. nitrogen

nitrogen Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

68
    13
    0
    Biri bu arkadaşmıza Turkdevs-Türkiye Android Geliştiricileri Topluluğu olduğunu hatırlatabilir mi =D
    • Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.[/font]

5. Enes Çoban

Enes Çoban Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

hocam box ilemi atilir programla olmazmi

6. nitrogen

nitrogen Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

68
    13
    0
    programla olmaz degerli kardeşim box gerekli. 

Not: konuya ilk cevabı yazarken androıd oldugunu dusunup o linki vermiştim kusura bakma. Bazı işgüzar arkadaşlarımız mesaj sayısını arttırmak adına veya o anlık dalgınlıgı fısat bılıp kendı dusuncelerınde karsısındakı kısıyı bilğisiz görüp yorum yapıyorlar o yuzden gec cevap verdım.

Dip not; amacım kimseyi yermek veya kırmak değil kişisel düşüncelerimi belirttim. Surcu lisan ettiysek affola.

[font=arial, sans-serif]Kolay gelsin[/font]

[font=arial, sans-serif]Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir. Formda star için imei duzenleme var box ile yapılıyor altta yer alan yorumlarda farklı alternatıfler var deneyebilirsin sorumluluk sana ait.[/font]

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş