Sisteme gömülen Turkcell uygulamaları

'Android One 4G Sorun & Yardım Bölümü' forumunda haylas55 tarafından 4 Ocak 2016 tarihinde açılan konu

1. haylas55

haylas55 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Arkadaşlar benim GM4G cihazında turkcell uygulamaları vardı fakat root atıp sildim ama turkcell wallpaper bir türlü silinmiyor bu turkcell in hiç bir şeyi kalsın istemiyorum nasıl yapabilirim stock rom attım ama genede gitmedi wallpaper ben köprülü resmi istiyorum :emoji_slight_smile:

2. BlackPearl

Bu bolumdeki stocklardan birini yukleyin turkcell komple sisteme gommus olabilir

3. haylas55

haylas55 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

hocam linki bulamadım da ? ben stock atıyorum genedee turkcell resmi gitmiyor

4. BlackPearl

Orjinal lollipop stock veya marshmallow stock atarsaniz onlar orjinal stock yuksek ihtimal turkcellin t'si bile kalmaz :emoji_slight_smile:

5. haylas55

haylas55 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir. romu denedim ama genede var root ile uygulamaları kaldırdım fakat turkcell wallpaper var

6. BlackPearl

LolliPop deneyin stock o zaman gidebilir acaba komple telefona mi entegre etti :emoji_slight_smile:

7. haylas55

haylas55 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

onuda denedim müsaitseniz bugün içerisinde tw ile bakabilirmisiniz ?

8. BlackPearl

@Rygebin @Atakan58 4G sorumlulari onlar yardim ederler size etiketledim gelirler :emoji_slight_smile:

9. darx

darx Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

411
    128
    0
    Data klasöründedir muhtemelen

10. haylas55

haylas55 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Hocam nasıl silebilirim?

11. darx