snapchat ve periscope kamera sorunu

'Discovery Sorun & Yardım Bölümü' forumunda gokhantatlici133 tarafından 30 Ocak 2016 tarihinde açılan konu

1. gokhantatlici133

gokhantatlici133 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

beyler periscope ve snapchatte (videosunda) kamera rengarek oluyor 3d yayın gibi alttan yeşil çizgi falan geçiyor. bi çözümü bişeyi var mı bunun? herhangi bi romla falan çözülebilir mi? aradım bulamadım. yardımcı olacaklara şimdiden çok teşekkürler.

2. Orochi™

Orochi™ Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

4.459
    3.798
    122
    Cihaz:
    Nx569j,Kenzo,Touch
    ROM:
    MIUI 9.6 /Nubia ui 4/amigo Os
    Kullandığınız Romda Kamera uygulaması sorunsuz çalışıyor ve dediğiniz programlarda Sorun oluyorsa 
    Cihazdaki rom veya Android Sürümü İle Alakalı olabilir Rom değişitirip Denemenizi onerrim .

3. gokhantatlici133

Kayıtlı Üye

Orijinal KitKat romdayim şuanda. Kamera normal. Snapchatte video çekerken de normal çekiyor hikayeye eklenince bozuluyor. Periscopeta yayin bende normal gözüküyor ama karsidakine bozuk gözüküyor.... S5 ROM kurmuştum ondada olmuştu.. Donanimsal mi acaba?

4. gokhantatlici133

Kayıtlı Üye

5. seriff10

seriff10 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

tüm discoverylarda var bu sorun bende önceden yoktu note 5 kurdum sonra oldu ama önceden vidyoyu uzun çekemiyodum efektde veremiyodum şimdi uzun ve efekt veriyorum fakat bozuk çekiyor snapchatda sanırım snapchatten kaynaklı çünkü rom atmayanlarda bile var bu hata

6. gokhantatlici133

Kayıtlı Üye

Snapchatten olsa herkeste olurdu. Telefonda bi uyumsuzluk var

7. tl-dgd

tl-dgd Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

gmd 1 serisindeki tüm cihazlarda aynı sorun var sanırım. kullandığım cihaz 4gb kullandığım bütün romlarda sonuç aynı. o iki uygulamada video eklendikten sonraki görüntü bozukluğu bende de var. stock 16gb kullanan arkadaşım da aynı sorundan şikayetçi. gmd1 ler icin kronik bir sorun sanırım.

8. gokhantatlici133

Kayıtlı Üye

Duzeltemiyorlarda

9. umutcan323

umutcan323 Geliştirici Üye
    Geliştirici Üye

Miui ve os romlarda sorunsuz calısıyor aynı sorun bendede vardır. Miui romunu oneririm onu indirin tüm uygulama sorunları gider. Snapchat efsane calısır.
    [hr]
    @"gokhantatlici133"
    @"tl-dgd"
    @"seriff10"
    @"Orochi™"

OS ROMLARDA SORUNSUZ ÇALIŞIR. MİUİ ROMDA SNAPCHATIN TÜM ÖZELLİKLERİNİDE SORUNSUZ KULLANIRSIN. VİDEO HIZLANDIRMA,YAVASLATMA,KM,DERECE AYARINA KADAR HERSEY

10. gokhantatlici133

Kayıtlı Üye

Cvp: RE: snapchat ve periscope kamera sorunu

romun linkini buraya yollar mısınız acaba?

11. umutcan323

umutcan323 Geliştirici Üye
    Geliştirici Üye

Cvp: RE: snapchat ve periscope kamera sorunu

12. gokhantatlici133

Kayıtlı Üye

7 1 2 0 sürümünü indirdim buradan sıkıntı olur mu?
    [hr]
    yine aynı maalesef sanırım çipsette sorun

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş