[STOCK]GM Discovery Air 5707TG v.T8074 Flash Tool Stock Rom

Asderdd

Administrator
#1
ROM Hakkında ;


Discovery Air 5707TG modelinden yedeklenen T8074 kodlu son sürüm kitkat rootsuz stock romudur. Bu rom ile cihazını ilk günkü haline çevirip sorunsuz şekilde garantiye gönderebilirsiniz.

Ön Hazırlık ;


- Sistemde yaklaşık 2gb boş alana ihtiyaç var yoksa boş alan açmalısınız.

İndirme linki ;Linkleri görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Rom kurulumu ;1- İndirdiğiniz dosyayı çift tıklayarak çalıştırınız2- Programı çalıştırdığınızda karşınıza kurulum ekranı gelecektir. Yeşil bant içerisinde kalan alanı değiştirmeden kurulumu "Yükle" butonuna basarak başlatınız.

Kurulum tamamlana kadar bekleyiniz!3- Kurulum tamamlandıktan sonra sürücü yükleme ekranı gelecektir, yükleme işlemi bittikten sonra çarpıya basarak sürücü yükleme ekranını kapatınız.


 


4-

   a) Cihazınızı güç tuşuna basarak kapatınız.
   b) USB kablosunun cihazınıza takılı olmadığından emin olunuz.

5- Kurulum sonrasında yazılım yükleme program otomatik olarak açılacaktır. Ayrıca, kısayoluna da masaüstünüzden ulaşabilirsiniz. Yazılım yüklemek için aşağıdaki adımları izleyiniz.

   "CheckSWVer" seçeneğinde bulunan tik işaretini kaldırınız.
   "Download" butonuna tıklayın
   USB kablo aracılığıyla, cihazınızı kapalı konumdayken bilgisayarınıza bağlayın.6- kabloyu taktıktan sonra yazılım yükleme işlemi başlayacaktır.7- Sarı çubuk %100 olup aşağıdaki resimdeki "OK" işaretini görünceye kadar bekleyiniz.Yazılım yükleme işlemi tamamlanmıştır.
Teşekkür et butonuna basmayı unutmayın :)
 
Üst