[STOCK - LOLLIPOP][TWRP-ROM][07.08.2015] Elephone P7000 Stock Rom By SmiLeToLiFe

'P7000 Stock Romlar' forumunda SmiLeToLiFe tarafından 11 Eylül 2015 tarihinde açılan konu

1. SmiLeToLiFe

SmiLeToLiFe Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

1.435
    1.285
    113
    Cihaz:
    Redmi Note 4 4/64
    ROM:
    Miui Global 9.5 | Stable 9.5.4.0 (NCFMIFA)
    Merhaba arkadaşlar,

Elephone P7000 5.0 son sürüm lolipop stock romu TWRP den kurabileceğiniz şekilde zip halinde getirdim. Romda çeşitli iyileştirmeler yaptım.

Link: https://yadi.sk/d/H34agZH9j3BLw

Kurulum:

- Wipe Data
     - Wipe Cache
     - Wipe Dalvik 
     - Wipe System
     - Install Zip

Sürüm: 07.08.2015 Tarihinde gelen son güncellemeyi kapsamaktadır.

Özellikler: 

- Kernele Root ve ADB desteği eklendi
    - Son güncellemeyi içeren spflashtool romunun zip haline getirilmiş halidir
    - Rootludur
    - Tüm uygulamalar güncellendi
    - Türkçe dil iyileştirilmesi yapıldı. --> Led Bildirim Işığı, Parmak İzi Okuyucu, Hareketler ve İşaretler ...
    - Build.prop düzenlendi. --> Varsayılan dil Türkçe olarak ayarlandı. Varsayılan saat Türkiye saati olarak ayarlandı ...
    - Tarayıcıda anasayfa : Google olarak ayarlandı
    - Systemui daki büyük 3G ikonları kaldırıldı
    .
    .
    .

Ekran Görüntüleri:

Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Dr.Techno™ bunu beğendi.
  2. muratxxlarge

muratxxlarge Paylaşımcı
    File Uploader

605
    333
    63
    Cihaz:
    GM Discovery
    ROM:
    GIDGAT ULTIMATE EDITION
    Hayırlı olsun hocam dükkanı açmışsın. :rool:

3. SpeedlinE™

SpeedlinE™ Aktif Üye
    Aktif Üye

:rool: Hayırlı olsun

4. hayırlı olsun seyfi abi, telefonu coşturmaya başlamışsın :sigaraiciyor:

5. SuperDroid

Hayirli olsun abi, elephone p7000 i costurmaya da basladin sonunda :emoji_slight_smile:

6. hanedan43

hanedan43 Aktif Üye
    Aktif Üye

hayırlı uğurlu olsun  :goodbye:

7. MadloveR

MadloveR Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

Ben Tr yapmaya üşendiğimden o şekilde kullanıyordum, şimdi baktım menü aynıymış senden (ç)alayım uygulamaları :emoji_slight_smile:

8. Mhmtt-GN

Mhmtt-GN Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Hayirli olsunHata filan var mi bildirim panel,i kamera uygulamasinin ekran goruntuleri ekler misiniz

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş