stock rom sorunu

'Discovery Sorun & Yardım Bölümü' forumunda canyakan56 tarafından 15 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

1. canyakan56

canyakan56 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

iyi aksamlar.. Ben custom ROM kullaniyordum.. Garantiye göndermem gerektiğinden stock ROM yukledim.. Fakat orijinal recovery yukleyemedim.. Mobile uncle tools ile orijinal recovrry dosyasini yüklüyorum fakat telefon yeniden başlarken recovery modda acilmiyor.. ve bir süre sonra normal olarak başlıyor..
    birde telefonu bilgisayar görmüyor.. Sadece şarj aliyor.. 3 bilgisayarda denedim hep ayni.. Sokette sorun var ama bu sebep olur mu bilmiyorum..

2. NightyFrozen

NightyFrozen Yönetici
    Site Yetkilisi Yönetici

827
    496
    63
    Cihaz:
    Samsung Galaxy S3 In
    ROM:
    The FrozenROMS Project (hala yapamadık, ama bir gün)
    Cvp: stock rom sorunu

Cwm recovery yukleyin ilk önce.Daha sonra stock jbyi logoyu vs flashlayin.Stock recoveryi ise en son flashlayin.Sorun bitti :emoji_slight_smile:

3. canyakan56

canyakan56 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

stock jb ve logoyu flashladim.. Stock recovery'yi cwm den flashlayacak şekilde yükler misin.. img şeklinde var her yerde..
    [hr]
    stock jb ve logoyu flashladim.. Stock recovery'yi cwm den flashlayacak şekilde yükler misin.. img şeklinde var her yerde..

4. muratxxlarge

muratxxlarge Paylaşımcı
    File Uploader

605
    333
    63
    Cihaz:
    GM Discovery
    ROM:
    GIDGAT ULTIMATE EDITION
    Cvp: RE: stock rom sorunu

https://yadi.sk/d/DH0xn3BneX6nr

5. canyakan56

canyakan56 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Cvp: RE: stock rom sorunu

tesekkur ederim ancak orijinal recovery'yi istemiştim.. cwm yaziyor linkte..

6. Orochi™

Orochi™ Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

4.459
    3.803
    122
    Cihaz:
    Nx569j,Kenzo,Touch
    ROM:
    MIUI 9.6 /Nubia ui 4/amigo Os

Hangi Sürümü Yüklediyseniz O Sürümü Yazın ona göre dosya  istediğinde bulunun Her sürümün recoverysi farklıdır.

7. canyakan56

canyakan56 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

4.2.1 jb yukledim.. Birkac farkli yerden stock recovery buldum fakat hicbiri acilmadi.. İki tane de cwm var sadece biri yukleniyor.. Sanirim dediginiz gibi uyum sorunu var.. Ne yapmam gerekiyor
    Bu arada mt6589 yaziyor birde

8. Orochi™

Orochi™ Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

4.459
    3.803
    122
    Cihaz:
    Nx569j,Kenzo,Touch
    ROM:
    MIUI 9.6 /Nubia ui 4/amigo Os
    Ayarlar - telefon hakkinda bolumune bakiip orada yazan derleme numarasini yazin.

9. canyakan56

canyakan56 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Discovery_0202_v6581
    Discovery_mainboard_p2

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş