Tablet Hiç mi Hiç Açılmıyor !

'ETAB 5 Sorun & Yardım Bölümü' forumunda meraba44 tarafından 9 Mart 2016 tarihinde açılan konu

 1. meraba44

  meraba44 Kayıtlı Üye
  Kayıtlı Üye

  Bende" No OS Installed" denilen malum hata vardı ve tableti açarken GENERAL MOBİLE yazısı çıkıyor ama tablet açılmıyordu. Düzletmek için Stock ROM atayım dedim ancak %23 te kaldı ve kapandı. Tekrar denediğimde tablet ne TWRP ekranına geliyor, ne şarj olurken ışık yanıp sönüyor, ne de Stock ROM atılabiliyordu. Stock ROM atarken bilgisayar tableti çok kısa bir süre tanıyor, Download DA %100 olduğunda tekrar bağlantı kesiliyor. Yardım lütfen..
   
 2. drason

  drason Yasaklı Üye
  Yasaklı Üye

  Kardeş konu hakkında fazla bilgim olmasada aynısı Gm 4G CİHAZIMA GELDİ HARD BRİCK OLARAK GEÇİYOR ONE TEAMS FORUMDA HARDBRİCK FİX VAR KONUYA YÖNELEBİLİRSİN
   
 3. ademola

  ademola Aktif Üye
  Aktif Üye

  Cvp: Tablet Hiç mi Hiç Açılmıyor !

  benzer birşeyi bugun yaşadım, preload mtk driver i sildim yeniden yukledim düzeldi. stock atıldı.
   
 4. meraba44

  meraba44 Kayıtlı Üye
  Kayıtlı Üye

  Tablet Hard-Brick olmuş zannedersem. Sizce servise mi vermeliyim yoksa uygulayabileceğim çok zor olmayan bir yöntem var mıdır?
   
 5. mehmetalikisa

  mehmetalikisa Kayıtlı Üye
  Kayıtlı Üye

  60
  10
  8
  @meraba44 Selam aleyküm kardeşim, sen sistemi wipe yapmışsın. Önce tabletin açma-kapama + ses açma + ses kısma tuşlarına aynı anda bas tabletin kapanana kadar. Sonra tablet yine açılmadan açma-kapamayla ses açma tuşuna aynı anda bas TWRP ye gir. Ordan reboot - power off yap. Stock ROM at, en baştan root at, sorun düzelir.
  [hr]
  Eğer driverle alakalı bir sıkıntı varsa driveri sil, yeniden kur.
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş