Tablet Hiç mi Hiç Açılmıyor !

meraba44

Kayıtlı Üye
#1
Bende" No OS Installed" denilen malum hata vardı ve tableti açarken GENERAL MOBİLE yazısı çıkıyor ama tablet açılmıyordu. Düzletmek için Stock ROM atayım dedim ancak %23 te kaldı ve kapandı. Tekrar denediğimde tablet ne TWRP ekranına geliyor, ne şarj olurken ışık yanıp sönüyor, ne de Stock ROM atılabiliyordu. Stock ROM atarken bilgisayar tableti çok kısa bir süre tanıyor, Download DA %100 olduğunda tekrar bağlantı kesiliyor. Yardım lütfen..
 

drason

Yasaklı Üye
#2
Kardeş konu hakkında fazla bilgim olmasada aynısı Gm 4G CİHAZIMA GELDİ HARD BRİCK OLARAK GEÇİYOR ONE TEAMS FORUMDA HARDBRİCK FİX VAR KONUYA YÖNELEBİLİRSİN
 

ademola

Aktif Üye
#3
Cvp: Tablet Hiç mi Hiç Açılmıyor !

meraba44' Alıntı:
 Stock ROM atarken bilgisayar tableti çok kısa bir süre tanıyor, Download DA %100 olduğunda tekrar bağlantı kesiliyor. Yardım lütfen..
benzer birşeyi bugun yaşadım, preload mtk driver i sildim yeniden yukledim düzeldi. stock atıldı.
 

mehmetalikisa

Kayıtlı Üye
#5
@meraba44 Selam aleyküm kardeşim, sen sistemi wipe yapmışsın. Önce tabletin açma-kapama + ses açma + ses kısma tuşlarına aynı anda bas tabletin kapanana kadar. Sonra tablet yine açılmadan açma-kapamayla ses açma tuşuna aynı anda bas TWRP ye gir. Ordan reboot - power off yap. Stock ROM at, en baştan root at, sorun düzelir.
[hr]
Eğer driverle alakalı bir sıkıntı varsa driveri sil, yeniden kur.
 
Üst