TABLETİN ORJİNAL ROMUNU BOZMAYIN!!!!!!

'ETAB 5 Sorun & Yardım Bölümü' forumunda talha16 tarafından 25 Aralık 2015 tarihinde açılan konu

1. talha16

talha16 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye Aktif Üye Kayıtlı Üye

40
    18
    8
    ARKADASLAR SAKIN TABLETE DEĞİSİK ROM ATMAYIN BEN MARSMALLOW ATTIM ARKADAS ZENFONE ROMU ATMIS TABLET ARKADSIN ACILMIYOR
    BENŞMKİSİ İSE DOKUNMATİĞİ CALIŞMIYOR DİKKATLİ OLUN 
    RASTGELE PORTLANAN ROM LARI KURMAYIN ÖNERİRİM

2. ttbpccorporation

ttbpccorporation Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

202
    31
    28
    Cihaz:
    iPhone 6S Plus/Etab5
    Kesinlikle katılıyorum.

3. ayanikwalla

ayanikwalla Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Benimde tabletin çok güzel çalışıyordu rotladim şimdi dokunmatik problemi yaşıyorum sakin orijinalini bozmayin

4. ninjassasin45

ninjassasin45 Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Trapressdenmi yaptiniz????
    Bende ordan yaptim tpos v3
    Ama sildim cunku gapps sorunu vardi

5. mrlndgn

mrlndgn Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Etab5

Arkadaslar boot logo indirdim daha sonra flashladim ve uyumsuzdu sanirim ekrana tam olmadi. Elinizde (tabletin acildigi sirada cikan general mobile yazisi) stock boot logo var mi

6. ninjassasin45

Yasaklı Üye

http://forum.turkdevs.com/konu-etab-5-marsmallow-bootanimation-by-creative.html şunu twrpden flaşla olur

7. mrlndgn

mrlndgn Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Tamam hallettim eyv
    [hr]
    Yalniz o bootanimation olmuyo
    [hr]
    Sitede bir yerde biri stock boot logo paylasmisti

8. Jiraiya

Jiraiya Guest

bizim romlarimiza guvenebilirsiniz bizim romlarimiz uzman gelistirici arkadaslarimiz tarafindan hazirlanmakta olup isimizi titizlikle yapmaktayiz iciniz rahat olsun ama bu simdilik sadece telefonlar icin gecerli allah nasip ederse diger tablet ve telefonlara el aticaz :emoji_slight_smile:

9. ninjassasin45

Yasaklı Üye

Al buda stock

10. mrlndgn

mrlndgn Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Kardes senin verdigin boot animation degil mi

11. ninjassasin45

Yasaklı Üye

Kardeşim ben karıştırmışşsim logo ile animasyonu :goodbye:

12. talha16

talha16 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye Aktif Üye Kayıtlı Üye

40
    18
    8
    [font='Open Sans', sans-serif]bizim romlarimiza guvenebilirsiniz bizim romlarimiz uzman gelistirici arkadaslarimiz tarafindan hazirlanmakta olup isimizi titizlikle yapmaktayiz iciniz rahat olsun ama bu simdilik sadece telefonlar icin gecerli allah nasip ederse diger tablet ve telefonlara el aticaz [/font][​IMG]

jiraiya ben türkdesden memnunum ama trapress den tps v3 yükledikten sonra bunlar oldu

13. ttbpccorporation

ttbpccorporation Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

202
    31
    28
    Cihaz:
    iPhone 6S Plus/Etab5
    buradaki romlardan tabii ki de hiçbir zarar gelmez ancak trapressteki romlar ismini bilmiyorum ama şu açılıştaki general mobile yazısını (dönen değil sabit duran) bile değiştiriyor stok atsak bile düzeleceğini sanmıyorum.

Linux satan birinden linux alır mısınız? Onlar da stabil olmayan rastgele portlanmış romları satıyorlar StayOS muymuş neymiş stok romdan farkı yok bile.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş