Tavsiye İstiyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

canerko

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar epeydir Android One 4G yi kullanıyorsunuz..Fiyatların aynı olduğunu düşünürsek GM Discovery-1 16 GB ile Android One 4G arsında kalsak 4G yi tercih etmemiz mi gerekir..Arasındaki farkları biliyorum 4G nin önü açık ama Telefon kalitesi ve 2 GB ram in vermesi gerken rahatlık farkı olsun kamera kalitesi olsun ve şu an yazmadığım sizin tecrübelerinizle haklı çıktıgınız konuları da katarak ( yani telefonda donma yavaşlama ve dezavandajlar varsa pişmanlıklarınız olsun) sizden bir yorum ve tavsiye almak isterim...Teşekkür ederim...

R

Rygebin

Kesinlikle kasma donma yok , romlari var custom romları mevcut. Yakin zamanda Android 6.0 da gelecek almanızı tavsiye ederim.

I

Incredible™

telefonlara şöyle bir baktığınızda 4g açık ara üstün duruyor, arkasında 2 yıl google desteği var donanımı çok daha iyi ki ben olsam 4g alırdım, illa da custom rom atacam derseniz discovery1 var fakat artık devri geçti discovery1in

Lptrex

Yasaklı Üye
gmd alınmaz abi ben aldım yaklaşık 1.5 yıl ve daha fazladır kullanıyorum cihaz 5 para etmez 4G kesinlikle çok daha iyi tavsiyem 4G bende zaten teogdan sonra alacagım 4G yi

A

Atakan58

İşlemci yeterli ama çok ağır oyunları oynayamayacaksın. Onun dışında hiçbir sıkıntı yaşamazsın. Bende tavsiye ederim  :popcorn:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...