telefonu satmadan temizlemek

'Android Sorun & Yardım Bölümü' forumunda turk06 tarafından 23 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

1. turk06

turk06 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

[font=helvetica, arial, sans-serif]Cihazımı satacağım gm discovery.. satınca içindeki resim vidyo vs gibi bilgilerin hiçbir şekilde geri döndürülmemesini getirilememesini hiçbir şekilde ulaşılamamasını yani istiyorum. bunun için yapmam gerekenler nedir? her şeyi temizlemem lazım. bilgi verir misiniz? her cihaz için aynı şeyler mi geçerli bu işlem için.[/font]

2. Captain

Captain Aktif Üye
    Aktif Üye

Spflash tool ile stock rom at konusu var forumda

3. turk06

turk06 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

bu yeterli mi telefoncunun hiç bir şekilde program vs yoluyla bilgilere ulasmaması için foto vdiyo vs

4. ben general mobileın sitesinden jellybean yükleme aracı indirdim direk flashı yaptım, telefon hafızası dahil herşey sıfırlandı

5. turk06

turk06 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

jbye dönmek yeterlimi telefoncuların bilgileri getirememesi için ek olarak bişeyler gerekiyor mu tekrar tekrar sordum ama yeterliyse sorun yok

6. NightyFrozen

NightyFrozen Yönetici
    Site Yetkilisi Yönetici

827
    495
    63
    Cihaz:
    Samsung Galaxy S3 In
    ROM:
    The FrozenROMS Project (hala yapamadık, ama bir gün)
    Flashtool en temizi hiç kafana takma alayını temizliyor.

7. mozden

mozden Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Geri getirilmesi mahsurlu olmayan video dosyalarıyla (video dosyası tercihinin sebebi tek dosyanın çok yer kaplaması) telefonu doldurun sonra temizleyin, böyle 3-5 sefer doldur boşalt yaparsanız en azından erişebileceklerin sayısını azaltmış olursunuz. Üşenmezseniz bu işlemi video dosyası değil de bir kaç KB lık dosya ve klasörlerle yaparsanız belki daha kesin bir sonuç alabilirsiniz.
    Bir de googleda sildiğiniz dosyaları telefondan geri getirmek istiyormuş gibi bir arama yaparsanız bu araçları tanımış olursunuz.

8. Dr Deli

Dr Deli Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

ne bu kadar kafaya  takıyonki sp flaş toldan temis bir format at

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş