Telefonum kapandı açılmıyor :(

'Discovery Sorun & Yardım Bölümü' forumunda yunus09 tarafından 1 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

1. yunus09

yunus09 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

gm discovery cihazım geçen gün wifi si açılmadı kapatım yeniden açayım dedim keşke yapmaz olaydım
    telefon bi kapandı bi daha açılmıyor  usb de görmüyor hiçbir tepki vermiyor sizce sorun nedir komple bozulmuş olabilirmi :((((

2. gokhantatlici133

gokhantatlici133 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

pc görmüyorsa anakartta sıkıntı olabilir. taktığında ses yok mu pcde yoksa olumsuzda olsa aygıtla ilgili bi buton çıkıyor mu?

3. NightyFrozen

NightyFrozen Yönetici
    Site Yetkilisi Yönetici

827
    496
    63
    Cihaz:
    Samsung Galaxy S3 In
    ROM:
    The FrozenROMS Project (hala yapamadık, ama bir gün)
    Cvp: Telefonum kapandı açılmıyor :(

Telefonunuzda hangi rom yüklüydü ? Eğer stockta iseniz GM nin driverlerini yukleyin.Sonra forumun stock ROM bölümünden stock romu indirip flashlayin

4. yunus09

yunus09 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

pc de görmüyor  üzerinde stock rom yüklüydü

5. Cvp: RE: Telefonum kapandı açılmıyor :(

Stockta olması garanti açısından artı, aygıt yöneticisi açıkken baglayın bakın bir hareketlenme var mı

6. yunus09

yunus09 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

yok hiçbişeyde tepki yok anakartında bi sıkıntı var herhalde garantisi 4 ay önce bitmişti ankart değişimine çok para gidermi  :what:

7. Cvp: RE: Telefonum kapandı açılmıyor :(

270-300 arası gider, zaten telefoncular 2.eli 300e 250ye alıyor, ben olsam değiştirirdim telefonu :(

8. yunus09

yunus09 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

o zaman en iyisi telefonu değiştirmek yardımların için teşekkürler :emoji_slight_smile:

9. Cvp: RE: Telefonum kapandı açılmıyor :(

Bence satmadan once bir telefoncuya göster, illa anakart degiscekse umudu kesersin

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş