Titreşim kontrolü

'Android One 4G Sorun & Yardım Bölümü' forumunda Nhmanas tarafından 26 Aralık 2015 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. Nhmanas

Nhmanas Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

İyi forumlar. Temasek 6.0.1 kullanıyorum. Titreşim ayarını %25 yaptım ve eski haline göre daha iyi oldu bence. Zangır zangır titriyordu şimdi biraz yumuşadı :emoji_grinning:
    Fakat bu ROM bana eksik geldi. Henüz gelişim sürecinde olduğunu ve tamamlanmadığını belli ediyor. Acaba bu ayarı cm12.1 Vega stock 6.0.1de de yapabilir miyim?

2. Rygebin

Rygebin Guest

Cm 13 ün temelinde bu mevcut olmasi lazim .

3. Nhmanas

Nhmanas Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Var zaten ben Stock 6.0.1 de olabilir mi diyorum hocam. Benim snapchat olayına dönsün istemiyorum. Onu da rom kaynaklı zannediyorduk :emoji_slight_smile:

4. Rygebin

Rygebin Guest

Snapchat rom kaynakli hicbir zaman demedim , uygulama kaynakli oldugu barizdi .

5. Nhmanas

Nhmanas Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Snapchat zaten ROM kaynaklı. Soft button lar tam aktive edilmemiş. GravityBox ile tam aktive ettim.

Stock kernel güzel seviyorum ama titreşim kontrolü olsa iyi olur. Acaba siz yapabilir misiniz hocam?

6. Rygebin

Rygebin Guest

Bir mesaj önce dedin ki rom kaynaklı zannediyorduk dedin bir mesaj sonra değil dedin anlayamadım valla :emoji_grinning: , ama uygulamanın buna uyarlanmasi da gerekiyor yaptigin tuslari kaybetmek değil ekranda tutmak. Kaybetmesi gerekiyordu.

Titreşim sorununu romdan çözebiliriz bakmak lazım.

7. Nhmanas

Nhmanas Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Hocam dediğim şu; romda sıkıntı var tuşlar sabit durmuyor. Tuşları sabit tutmak için xposed işleri yaptık.

Zaten fiziksel tuşu olmayan telefonlarda snapte o tuşlar açık olmak zorunda LG g4 te falan da öyle.

Titreşim olayı için onu inşallah halledersiniz hocam zangır zangır titriyor meret :emoji_grinning:

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş