TTPOD 8-V8.3

'Android Uygulamalar' forumunda satiricon4545 tarafından 6 Aralık 2015 tarihinde açılan konu

1. satiricon4545

satiricon4545 Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Arkadaşlar bir çoğumuz müzik indirmek için çok vakıt harcıyoruz ve müziğin kaliteside oldukça düşük ve işin gerçeği bu beni tatmin etmiyor sizleri bilemem deezer ve spotify tarzı sağlayıcılar aylık 10  tl gibi bir ücret istiyor ve dosyaları şifreledıgı ıcın uygulamayı kaldırınca muzıklerde gıdıyor Fakat TTpod sınırsız muzık ucretsiz ve yerel depolama nın yanında SQ kalıteli müzikler bile war (bir album yaklasık 500mb) uygulama normalde sadece çinde kullanılıyor vpn kullanarak japonyadan bir ıp alın baglanın kucuklugumden berı kullandıgım tek müzik çalar ::emoji_slight_smile:symbian ısletım sıstemı nde kullanıyordum ilk,geçmısı baya saglamdır  :emoji_slight_smile:  :emoji_slight_smile:

offical web site:Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
    PC içinde war fakat full çinçe olduğu için kullanmakta zorlanabılırsınız...

APk:Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

PC VERSİYONU....

2. asi

asi Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

ben bu programı eskiden tuş takımlı Nokia telefonum da kullanırdım güzel bir müzik çalardı.
    paylaşım için teşekkürler  :emoji_slight_smile:

3. satiricon4545

Yasaklı Üye

4. Rygebin

Rygebin Guest

Android Genele taşınsa daha iy diye düşünüyorum @Atakan58 hocam ?

5. satiricon4545

Yasaklı Üye

Hocam siz ayarlayin ben buraya yazdim.

6. lordexelion

lordexelion Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

teşekkürler işime yaradı

7. satiricon4545

Yasaklı Üye

rıca ederım turkcelestırme calısmalarına basladım bakalım basarabılırsem turkcesını paylasırım

Bu Sayfayı Paylaş