TWRP İLE YEDEK GERİ YÜKLEME

'Discovery II & II+ Sorun & Yardım Bölümü' forumunda talhasakarya tarafından 18 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

1. talhasakarya

talhasakarya Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

[font='Trebuchet MS', sans-serif]arkadaşlar discovery 2 cihazımdan twrp ile aldığım yedeği geri yükledikten sonra açılışta siyah ekranda kalıyor.aldığım yedek stock rom yedeğiydi bu yüzden stock roma dönemiyorum.[/font]

[font='Trebuchet MS', sans-serif]sıkıntı yedekte değil.alcatel romunun yedeğinde de aynı sorun ile karşılaşıyorum.önerileriniz neler ve birisi restore işlemini adım adım anlatırsa sevinirim.[/font]
    [font='Trebuchet MS', sans-serif]TWRP 2.8.5.0 sürümü yüklü.rom flashlamada bir sıkıntı olmuyor.[/font]

2. talhasakarya

talhasakarya Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

çince recoveryden orjinal rom yedeğini yükledim.sonuç yine aynı general mobile logosundan sonra siyah ekran  :uzgun:

3. Boyka

Boyka Aktif Üye
    Aktif Üye

telefonun 4 gb ise [font='Open Sans', sans-serif]Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir. burdan orijnele dön derim[/font]

4. Lptrex

Lptrex Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

32
    902
    0
    Cihaz GMD 2 @Boyka

5. talhasakarya

talhasakarya Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

en son olarak sp flash tool ile stock rom flashladım. bu sefer oldu  :emoji_grinning:

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş